Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

ochrony X

prawnej X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie ochrony prawnej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

O ochronę wypadków transgranicznych

Na początku września na sesji plenarnej Parlament Europejski przyjął raportMikołaja Mładenowa, członka Parlamentu Europejskiego (EPP/ED, Bułgaria)dotyczący szeregu kwestii dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Gdy naprawią nie to, co trzeba...

Oddając nasze auto w ręce mechanika liczymy, że odbierzemy je sprawne igotowe do jazdy. Zdarza się jednak i to dość często, że podczas wizyty wwarsztacie samochodowym nie wszystkie zaplanowane rzeczy zostały wykonane,bądź zrobione coś ponad plan. Radzimy, jak tego uniknąć.

 

Posiadacze Seatów pod specjalną ochroną

Z początkiem sierpnia generalny importer samochodów marki Seat napolskim rynku nawiązał współpracę Z D.A.S. Towarzystwo UbezpieczeńOchrony Prawnej. Dzięki tej umowie właściciele Seatów będą moglikorzystać ze specjalnej oferty ochrony prawnej.

 

Nie wypłacali całości odszkodowania

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń stosuje klauzule naruszające zbioroweinteresy konsumentów – uznała Prezes UOKiK i nałożyła naprzedsiębiorcę karę w wysokości ponad 600 tysięcy złotych. Zakwestionowaneprzez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów postanowieniaubezpieczyciel stosuje w umowach autocasco od 2008 roku.

 

100 proc. odszkodowań za upadłość ubezpieczycieli

Jeszcze w tym roku ma być gotowy projekt dyrektywy wprowadzający jednolitegwarancje na wypadek upadłości ubezpieczycieli w całej Unii Europejskiej. Wubiegłym tygodniu Komisja Europejska potwierdziła zamiar opublikowania takiegoprojektu.

 

Kolejni ubezpieczyciele stosowali niedozwolone klauzule

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta i Polski Związek MotorowyTowarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group ograniczały prawakonsumentów i pozbawiały ich części należnego odszkodowania. Takorzekła Prezes UOKiK, nakładając na oba towarzystwa kary pieniężne.

 

Zmiana zasad wypowiadania OC

Już w lutym zaczną obowiązywać nowe zasady wypowiadania umówubezpieczenia OC komunikacyjnego w odniesieniu do wszystkich zawartych polis.Niby kierowcy mają mieć łatwiej, ale jednocześnie zwiększa się ryzykozakupu samochodu z nieaktualną polisą. A coraz bardziej gęsta sieć wyłapujewłaścicieli pojazdów, którzy nie dotrzymują obowiązku zawarciaumowy OC.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie ochrony prawnej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017