Wyszukiwałeś:

uchwyt X

nawigacji X

. Znaleziono 75 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uchwyt do nawigacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Mobilna nawigacja Blaupunkta

Blaupunkt rozszerzył swoją ofertę o pierwsze, przenośne urządzenienawigacyjne. Szybki w obsłudze i łatwy w montażu TravelPilot Lucca prowadzido celu bez względu na to, czy jedziemy samochodem, rowerem, czy idziemypiechotą.

 

Test nawigacji: Blaupunkt TravelPilot Lucca 5.2

W chwili obecnej na naszym rynku dostępnych jest tak wiele rozwiązań w sferzenawigacji samochodowych, że ciężko byłoby orientacyjnie oszacować ichliczbę. Pośród tych produktów znajdziemy rozwiązania lepsze i gorsze,aczkolwiek znana marka i staż już do czegoś zobowiązują. Do naszej redakcjitrafiła niedawno nowa generacja nawigacji Blaupunkt TravelPilot sygnowanaserią 5.2.

 

GoClever - nowa nawigacja

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm oferujacych przenośne urządzenianawigacji satelitarnej. Jest także cała masa tych mniej znanych. Dotestów redakcyjnych trafił niedawno produkt jednej z nich, GoClever.

 

Nawigacja dla kobiety

Firma TomTom przygotowała specjalną premierę. Jest to nawigacja WhitePearlzaprojektowana z myślą o kobietach.

 

TomTom dla początkujących i zaawansowanych

Firma TomTom przygotowała dwie nowości dla dwóch grupużytkowników. Nawigacja TomTom Start została zaprojektowana dlaosób sporadycznie korzystających z urządzeń nawigacyjnych, natomiastTomTom XXL to pozycja dla najbardziej wymagających.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Uchwyt nawigacji się odkleja? Jest sposób

Pewnie już nie raz mieliście problem z uchwytami do nawigacji czy urządzeńmultimedialnych. Słabo trzymające, odklejające się uchwyty to częsty widok.Na polski rynek wchodzą właśnie akcesoria firmy HR Auto-Comfort, któretemu zapobiegną. Są one przystosowane do nawigacji marki BLOW.

 

Stylowa nawigacja od BLOW

BLOW zaprezentował najnowszą nawigację samochodową 500 Sirocco z ekranemdotykowym o przekątnej 5 cali, nawiązującą wzornictwem do produktówwłoskich projektantów.

 

Kupujesz GPS? Na co zwrócić uwagę?

Wzrost popularności urządzeń do nawigacji w ostatnich latach sprawił, żeGPS przestał być już ekskluzywnym gadżetem czy pomocą zarezerwowaną dlazawodowych kierowców. Producenci konkurują ze sobą, oferującmodele  zróżnicowane pod względem cen i parametrów.Decydując się na wybrany produkt, warto dowiedzieć się, co wpływa na jegojakość i komfort użytkowania.

 

Nawigacje Garmin w Citroenie i Hondzie

Firma Garmin będzie dostarczać systemy nawigacyjne do najnowszych wersjimodelu Citroën C1 oraz modeli Honda Civic i CR-V.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uchwyt do nawigacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017