Wyszukiwałeś:

uklad X

hamulcowy X

. Znaleziono 767 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uklad hamulcowy

Spróbuj też wyszukać: uklad hamulcowy vw candy mercedes c klasa uklad hamulcowy ukla hamulcowy ford

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 767 wszystkich):

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

O czym piszczą hamulce?

Układ hamulcowy to jeden z tych elementów w samochodzie, któryodpowiada bezpośrednio za nasze bezpieczeństwo. Jakiekolwiek niedomagania czy usterki w tym zakresie oznaczają, że samochód nie powinienwyjeżdżać z garażu. Jak donoszą mechanicy, wielu ludzi bagatelizuje bardzoważne problemy.

 

Dodatkowe Land Rovery do serwisu

Właściele modeli Discovery 3 oraz Range Rover Sport, których w zeszłymroku ominęła akcja serwisowa związana z usterką układu hamulcowego, terazbyć może zostaną wezwani do serwisów. Producent tych modelirozszerzył bowiem kampanię naprawczą tych aut.

 

Aby w porę się zatrzymać

Hamulce to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie. Odich sprawności zależy między innymi bezpieczeństwo nasze oraz innychuczestników ruchu drogowego. A ponieważ podzespoły układu hamulcowegomają to do siebie, że zużywają się podczas użytkowania auta, niezwykleważne jest, by pamiętać o właściwej jego eksploatacji.

 

Klocki, tarcze - ważny układ hamulcowy

Choć najnowsze samochody dysponują coraz bardziej nowoczesnymi technologiami,mającymi zapewnić nam bezpieczeństwo podczas jazdy, bez sprawnego układuhamulcowego na nic by się one zdały. A nie byłoby sprawnych hamulcówbez ich podstawowych elementów - klocków oraz tarcz hamulcowych.

 

Możliwe usterki układu hamulcowego w Swifcie

Błędny montaż przewodów hamulcowych może skutkować problemami zwłaściwym działaniem układu hamulcowego. Z tego powodu Suzuki wezwie doserwisów ponad 1.200 egzemplarzy modelu Swift.

 

Możliwe dwie usterki w Clio IV

Polski oddział Renault rozpoczął akcję serwisową, w ramach którejwezwie do naprawy prawie 6,5 tys. egzemplarzy najnowszej generacji modelu Clio.Powodem są możliwe dwie usterki w układzie hamulcowym.

 

Możliwa awaria hamulców w Jaguarze XJ

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie orozpoczętej akcji serwisowej dla modelu Jaguar XJ, dotyczącej możliwychproblemów z układem hamulcowym.

 

Cruze i Orlando z problemami hamulcowymi

Ponad 2,5 tys. właścicieli łącznie dwóch modeli marki Chevrolet -Cruze i Orlando - otrzyma zaproszenie do stawienia się w autoryzowanychserwisach na terenie całego kraju. Powodem możliwe problemy z układemhamulcowym.

 

Wadliwy układ hamulcowy w Renault Clio IV

Renault Polska powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zagrożeniu płynącym z nieprawidłowego montażu elementów układu hamulcowego w modelu Clio IV. Właściciele aut objętych akcją serwisową zostaną zaproszeni na kontrolę i ewentualne usunięcie usterki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uklad hamulcowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017