Wyszukiwałeś:

uklad X

hamulcowy X

. Znaleziono 103 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uklad hamulcowy

Spróbuj też wyszukać: uklad hamulcowy vw candy mercedes c klasa uklad hamulcowy ukla hamulcowy ford

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

Maksymalny Ford

Nazwa C-MAX oznacza, iż model ten należy do segmentu C oraz ponadto wyrażamaksimum komfortu (Comfort), maksimum pewności w prowadzeniu (Confidence) imaksimum kontroli (Control).

 

Druga generacja S80

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie (od 28 lutego)zaprezentowana zostanie druga generacja Volvo S80. Do sprzedaży flagowe Volvotrafi już w czerwcu.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Bez stłuczek w mieście

Szwedzkie Volvo opracowało technologię pozwalającą zwiększyćbezpieczeństwo podczas jazdy w mieście. Według badań przeprowadzonych przezjego twórców, system 'City Safety' redukuje o 50 procent ryzyko stłuczki przyniskich prędkościach, podczas jazdy w miejskich korkach.

 

Luksusowa hybryda za pół miliona

Na polskim rynku w sprzedaży pojawił się Lexus LS 600h, pierwszy na świeciehybrydowy samochód mający pod maską ośmiocylindrową jednostkę benzynową.Jest to już trzeci hybrydowy model, po RX 400h oraz GS 450h, tej luksusowejmarki należącej do Toyoty.

 

Kabel i impuls

Nissan zaprezentował nowy samochód koncepcyjny oparty na crossoverzeMurano o nazwie EA2, wyposażony w technologię X-by-Wire.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Płyn, z którym nie ma żartów

Zwykle jest tak, że im dłużej nasz samochód jeździ bezawaryjnie, tymczęściej zapominamy/zwlekamy z wymianą niektórych częścieksploatacyjnych. Płyn hamulcowy starzeje się niezauważalnie, a jegozaniedbanie może zakończyć się tragicznie.

 

Lexusy też do serwisu?

Toyota potwierdziła to o czym informowaliśmy kilka dni temu. Poza globalnąakcją serwisową spowodowaną wadliwym pedałem gazu, japoński koncernogłosił kolejną serię awarii, dotyczącą hamulców w hybrydowymmodelu Prius. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że usterka może wystąpićteż w luksusowych Lexusach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uklad hamulcowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017