Wyszukiwałeś:

uklad X

klimatyzacji X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uklad klimatyzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Test Suv-ów

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV (sport utility vehicle). Honda CR-V, Mitsubishi Outlander iNissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Z jednymwyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Delphi inwestuje w Ostrowie

Firma Delphi działa w Ostrowie Wielkopolskim już od 12 lat, jednak w dalszymciągu prowadzi nowe inwestycje. W tym roku uruchomiono już produkcjęparowników do układów klimatyzacji, a kolejnym projektem jestrozbudowa hali produkcyjnej zakładu.

 

Powiew chłodu za dopłatą

Za oknami naszych stojących w korkach samochodów roztacza się corazcieplejsza aura. To ostatni moment dla tych, których cztery kółkanie zostały wyposażone w system klimatyzacji. Po pierwsze już za kilkatygodni upał w samochodzie będzie nie do wytrzymania, a na dodatek w sezoniezałożenie klimatyzacji jest o wiele droższe.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Nie potrafimy używać klimatyzacji

Latem, szczególnie podczas dłuższych podróży, odpowiedniatemperatura w samochodzie istotnie wpływa na komfort jazdy i sprawnośćmotoryczną kierowcy. Jak się jednak okazuje, niewielu z nas potrafi korzystaćz klimatyzacji w sposób efektywny i ekonomiczny.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Hyundai też będzie mieć hybrydę

Na rynku amerykańskim już nie tylko producenci z Japonii oraz Europypoczynają sobie śmiało. Do walki o ten rynek dołączył też Hyundai,który na wystawie w Detroit pokazał m.in. koncepcyjny model o napędziehybrydowym.

 

Jest już nowy Patrol

Zjednoczone Emiraty Arabskie zostały wybrane na światową premieręnajnowszej, siódmej już generacji modelu Nissan Patrol, flagowego autaterenowego w gamie japońskiej marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uklad klimatyzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017