Wyszukiwałeś:

umowa

. Znaleziono 1265 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: umowa

Spróbuj też wyszukać: umowa kupna sprzedaży umowa kupna umowa sprzedaży

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1265 wszystkich):

Umowa z MAN-em podpisana

"Podpisana dziś (16-08-2005r.) umowa jest dowodem na to, że warunki doprowadzenia inwestycji w Polsce są bardzo dobre" - powiedział MinisterGospodarki i Pracy Jacek Piechota w trakcie uroczystości podpisania umowyramowej z koncernem MAN

 

Wątek na forum: Kolejność przy rejestracji i zawieraniu i wypowiadaniu umów

Witam, Niedawno kupiłem swoje pierwsze auto Opla Astre II i zaczynam zabawę w rejestrowanie i ubezpieczanie. 1. Umowa spisana i wszystkie potrzebne dokumenty mam od poprzedniego właściciela. 2. Podatek zapłaciłem w US. A teraz moje pytanie...bo nie do końca mogę znaleźć odpowiedz na f...

 

Autostrada A4 Tarnów - Dębica za dwa lata

Podpisana została umowa na budowę ponad 34 km odcinka autostrady A4 od Tarnowa(w. Krzyż) do Dębicy (w. Dębica Pustynia). Prace rozpoczną sięniezwłocznie po podpisaniu umowy. Nowa autostrada ma być gotowa w czerwcu 2012roku. Podpisana umowa jest przedostatnią umową na budowę odcinka autostradyA4. Na wybór wykonawcy i podpisanie umowy na realizację czeka jeszcze41-kilometrowy odcinek Rzeszów - Jarosław.

 

Most w Toruniu ma już inżyniera projektu

Została podpisana umowa z inżynierem projektu, który będzie sprawowaćnadzór nad budową nowego mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz z drogamidojazdowymi. Zadanie to powierzono konsorcjum firm DHV POLSKA Sp. z o.o. iDRO-KONSULT Sp. z o.o. Konsorcjum, które zostało wyłonione wpostępowaniu publicznym, wyceniło swoją ofertę na ponad 4,7 mln zł.

 

Umowa FŁT Kraśnik z ARP

- W dniu 24 listopada 2011 roku w Warszawie pomiędzy ARP S.A. a FŁT-KraśnikS.A. została podpisana umowa o udzieleniu pomocy publicznej oraz oświadczenieo objęciu akcji w podwyższonym kapitale zakładowym FŁT-Kraśnik S.A. -poinformowała Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.

 

Wątek na forum: WYNAJMĘ POLONEZA FSO (umowa na firmę)

Bardzo pilnie poszukuję do wynajęcia samochodu marki polonez (umowa z firmą) w terminie od 31.03 do 02.04. Proszę o kontakt pod numerem: 793-979-594 lub cardia@o2.pl ~cardia

 

Umowa na DK16 Biskupiec - Borki Wielkie podpisana

Już w tym tygodniu rozpoczną się prace budowlane na DK16 Biskupiec - Borki,które potrwają do połowy lipca. Umowa została podpisana z firmąSKANSKA SA, która zrealizuje zadanie za kwotę 25,3 mln zł. Przewidzianyna realizację czas to 3 miesiące od daty podpisania umowy.

 

Jest umowa na A1 Blachownia - Zawodzie

Dziś podpisana została umowa na budowę autostrady A1 na odcinku "G"od węzła Blachownia (bez węzła) do węzła Zawodzie (z węzłem). To druga zczterech umów na budowę A1, jakie GDDKiA zamierza podpisać jeszcze wtym roku.

 

Budimex z pierwszą umową na drogę S6

Dziś w siedzibie szczecińskiego oddziału GDDKiA podpisana została umowa zfirmą Budimex na realizację 19-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S6 odGoleniowa do Nowogardu.

 

Budimex z kolejną umową na S6

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na zaprojektowanie i budowę odcinkaPłoty – Kiełpino drogi ekspresowej S6. Za prawie 254 mln zł drogę tęwybuduje firma Budimex.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017