Wyszukiwałeś:

umowa

. Znaleziono 386 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: umowa

Spróbuj też wyszukać: umowa kupna sprzedaży umowa kupna umowa sprzedaży

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 386 wszystkich):

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Zamiast mleczarni motoryzacja

Niemiecka firma Vorwerk Autotec zgodnie z umową zawartą we wrześniuubiegłego roku z władzami Brodnicy wybuduje kompleks produkcyjny. Nowa fabrykabędzie wytwarzać części gumowe i metalowe dla przemysłu samochodowego.

 

300 mln EUR na budowę autostrad w Polsce

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) udostępni 300 mln EUR na zasilenie KrajowegoFunduszu Drogowego (KFD), z przeznaczeniem na finansowanie "Projektu BudowyAutostrad w Polsce - A". W przyszłym roku ma zostać podpisana kolejnaumowa na modernizację dróg na kwotę 200 mln EUR.

 

Ford i PKOl

W poniedziałek, 18 grudnia, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie uroczyściepodpisana została umowa o współpracy Polskiego Komitetu Olimpijskiego z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce.

 

Ford inwestuje w produkcje samochodów w Polsce

Po latach posuchy mamy inwestycję w produkcję samochodów osobowych. I to niebyle jaką: amerykańskiego Forda. Firma wyda 820 mln zł i stworzy tysiącmiejsc pracy. Rząd wesprze projekt. Umowa jest możliwa jeszcze w tymmiesiącu.

 

Ruszyła budowa fabryki opon w Stargardzie

Polimex wybuduje fabrykę opon dla koncernu Bridgestone w StargardzieSzczecińskim. Umowa obejmuje budowę fabryki opon wraz z obiektamitowarzyszącymi oraz zagospodarowaniem placów i dróg dojazdowych. Wartośćinwestycji to 280,9 mln zł.

 

Umowa Opieki Serwisowej Volvo

Volvo wprowadza dla swoich klientów program Umowy Opieki Serwisowej, któryprzy stałej opłacie zapewnia dostęp do podstawowych usług serwisowych bezdodatkowych kosztów.

 

Umowa na dokumentację A-2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na wykonanie dokumentacji technicznej związanej z budową autostrady A-2Warszawa-Kukuryki.

 

Umowa na A-1

Została podpisana umowa na budowę 18 km odcinka autostrady A-1 ze Świerklando Gorzyczek. Wykonawca, konsorcjum Alpine wybuduje drogę w ciągu 26 miesięcyod daty rozpoczęcia prac.

 

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Scania podpisała umowę o współpracy z SAF-Holland, niemieckimproducentem osi do przyczep, działającym na międzynarodowym rynku. Umowa– pierwsze tego typu porozumienie w branży transportowej – zapewniklientom Scania obsługę serwisową kompletnych zestawów drogowych,daleko wykraczającą poza sprzedaż części i logistykę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017