Wyszukiwałeś:

up

. Znaleziono 242 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: up

Spróbuj też wyszukać: up! vw up seiconto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 242 wszystkich):

Saleen S331: Sportowy pick-up

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentujeswoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówkazbudowana na bazie Forda Sport Truck.

 

Up(s)! To tylko mały Volkswagen

Na targach we Frankfurcie na stoisku Volkswagena bardzo dużym zainteresowaniemcieszy się małe, koncepcyjne auto o nazwie Up!, które do seryjnej produkcjitrafi do końca bieżącej dekady.

 

Większy malutki Volkswagen

Sześć tygodni po światowej premierze koncepcyjnego modelu Up! na targach weFrankfurcie, Volkswagen zaprezentował w Tokio drugą odsłonę rodzinnegomałego auta.

 

Mały, elektryczny Volkswagen

Na wystawie w Los Angeles Volkswagen zaprezentował trzecią wersję swegokoncepcyjnego modelu z rodziny "New Small Family". Głównązaletą prototypowego space up! blue ma być elektryczny napęd.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

Dacia Logan z otwartą paką

7.250 euro kosztować będzie Dacia Logan Pick-up - czwarta wersja nadwoziowarodziny Logana. Jeszcze w tym roku auto to trafi na pierwsze rynki, do Polskijednak najwcześniej za rok.

 

Volkswagen Up będzie lżejszy

Volkswagen Up, opracowywany właśnie najmniejszy model niemieckiego producenta,który zadebiutuje w 2010 roku będzie mógł pochwalić się bardzoniskimi wynikami spalania. Droga ku temu celowi wiedzie przez obniżanie masypojazdu.

 

Volkswagen Up najtańszy z nowych maluchów

Kolejne lata w motoryzacji przyniosą wysyp małych aut. Wielu europejskichproducentów jest dopiero w trakcie budowy takich pojazdów ale jużteraz prowadzą kampanie reklamowe. Ostatnia z nich głosi, że najtańszym znowych maluchów będzie Volkswagen Up.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017