Wyszukiwałeś:

urlop

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urlop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Toyota Aygo: Kolorowy maluch

Najmniejszy z modeli Toyoty jest drugim z "trojaczków" zKolina, jaki zadebiutował na naszym rynku. Na ulicach polskich miast możnaspotkać już pierwsze egzemplarze Toyoty Aygo z fantazyjnie kolorowyminadwoziami.

 

Panda prawie jak Melex

Fiat wyprodukował wersję Pandy, która idealnie może zastąpićpopularne Melexy na polach golfowych lub być ciekawą atrakcją wakacyjnychkurortów. Panda Jolly powstała specjalnie z myślą o turystach VIP-ach,którzy spędzają swój urlop na wyspie Capri.

 

Citroen C1: Cytrynka

Choć na naszym rynku debiutował jako pierwszy, to jednak na testy w naszeręce trafił ostatni. To oczywiście Citroen C1, jeden z trojaczków zKolina.

 

Końcówka wakacji na drogach

Jak wynika z raportu dotyczącego ostatniego weekendu wakacji, który wtym roku odbył się trochę później niż zwykle, ostatnie powroty zurlopów minęły w miarę bezpiecznie, bez większych utrudnień w ruchu.

 

Dacia Logan 1.5 dCi: Krytyk się nie boi

Szukasz taniego, oszczędnego, ale jednocześnie dość dużego auta rodzinnego?Idealną propozycją wydaje się w takim wypadku być Dacia Logan zwysokoprężnym silnikiem 1,5 dCi.

 

Citroen C4: Francuska (r)ewolucja

Citroen C4, następca wysłużonej już nieco Xsary, na rynku obecny jest jużprawie dwa lata. Po teście trzydrzwiowej wersji, teraz przyszedł czas na niecomniej awangardową pięciodrzwiową wersję C4.

 

Mercedes Viano i Volkswagen Multivan: Pojedynek pasażerów

Można wozić albo być wożonym. W Aucie Firmowym niemal zawsze piszemy osamochodach z punktu widzenia kierowcy. Tym razem postaramy się odpowiedziećna pytanie, w którym z dwóch samochodów: VolkswagenieMultivanie czy Mercedesie Viano, lepiej być wożonym.

 

Roczny urlop dla Alonso?

Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami, a ubiegłoroczny mistrzświata, Fernando Alonso nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy. Były kierowcaMcLarena przez rok może pozostać bezrobotny, sugeruje David Coulthard z teamuRed Bull.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

Związkowcy rozmawiali o kryzysie

Kilka dni temu w Gliwicach miało miejsce zebranie Sekcji Krajowej PrzemysłuMotoryzacyjnego NSZZ Solidarność. Przedstawiciele większości polskichzakładów branży motoryzacyjnej rozmawiali przede wszystkim o aktualnejsytuacji fabryk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017