Wyszukiwałeś:

urlop

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urlop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Wątek na forum: Rajd Polski rundą WRC!

jak miło to czytac już rezerwuje spanie na ten okres, załatwiam urlop, szykuje aparat. ~vts

 

Bariery rozwoju firm

"Po raz kolejny przedsiębiorcy uznali, że wysokość pozapłacowychkosztów pracy to bariera, która najbardziej negatywnie wpływa nafunkcjonowanie biznesu w Polsce, a tym samym na rynek pracy" - mówi PrezesKIG Andrzej Arendarski.

 

Roczny urlop dla Alonso?

Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami, a ubiegłoroczny mistrzświata, Fernando Alonso nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy. Były kierowcaMcLarena przez rok może pozostać bezrobotny, sugeruje David Coulthard z teamuRed Bull.

 

F1: Raikkonen zarobi więcej na urlopie niż jeżdżąc

Dla kierowcy Formuły 1 Kimiego Raikkonena najlepszym rozwiązaniem na przyszłyrok jest wzięcie dwunastomiesięcznego urlopu i całkowite zrezygnowanie zestartów w wyścigach Grand Prix - napisał w ostatnim wydaniu niemieckimagazyn motoryzacyjny Auto Motor und Sport. W przeciwnym razie dochody Finamogą być niższe o około pięć milionów euro.

 

Autem służbowym na urlop

Auto służbowe w dzisiejszych czasach to nie tylko narzędzie pracy, ale takżedodatkowy benefit dla pracownika. Różnie jednak wyglądają kwestiezwiązane z użytkowaniem takiego auta do celów prywatnych, a wszczególności w okresie letnich urlopów.

 

Polski kierowca na wakacjach

Samochód to najczęściej wybierany środek transportu w kontekściewakacyjnych podróży. Jednak w czasie urlopu nie zawsze zachowujemy sięza kierownicą tak, jak podczas codziennej jazdy. Oto jak zachowują się Polacyna tle innych europejskich kierowców.

 

Czy sprawdzasz wynajmowany samochód?

Coraz większa rzesza europejskich kierowców podczas swoich wakacyjnychwojaży korzysta z wynajętego samochodu. Jak się jednak okazuje, bezkrytyczniewierzymy w dobry stan otrzymanego pojazdu, bardzo rzadko sprawdzając choćbystan jego bezpieczeństwa.

 

Wątek na forum: Zakup samochodu używanego , a jego odbiór

Witam wszystkich. Znalazłem się na tym forum ponieważ zakupiłem u prywatnego przedsiębiorcy auto, na które częściowo wziałem kredyt samochodowy. Przed wpłaceniem zaliczki i otrzymaniem faktury byłem w stacji obsługi aby przebadać pojazd co do jego stanu technicznego. Niby jest wszystko ok. Ze wzg...

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Motoryzacja: Krótsze postojowe w wakacje

W tym roku część firm z branży motoryzacyjnej postanowiła skrócićwakacyjne postoje produkcyjne lub całkowicie z nich zrezygnować. Wewcześniejszych latach większość załóg przedsiębiorstw tej branży wczasie wakacji szła na dwu- lub trzytygodniowe urlopy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017