Wyszukiwałeś:

urodziny

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urodziny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Tajemniczy projekt na rocznicę

Audi pracuje nad czymś co nazywa się Project Anniversario. Miał on powstaćby uczcić setną rocznicę urodzin marki z Inoglstadt jednak z powodu kryzysuprojekt został przełożony i nie ma szans by zobaczyć go jeszcze w tym roku.

 

MINI stuknęła 50-tka

W ostatnią sobotę Warszawa mogła przypominać Londyn – nie tylko zewzględu na prawdziwie „londyńską pogodę”. Na ulicach pojawiłosię kilkadziesiąt różnych modeli kultowej marki MINI, a wokółrozbrzmiewała muzyka Beatlesów. Tak obchodzono 50-te urodziny tejkultowej marki.

 

Pininfarina ujawnia tajemnicę

Pininfarina podobnie jak Alfa Romeo obchodzi swoje jubileuszowe urodziny. Jednakw przypadku włoskiej firmy designerskiej chodzi tutaj o osiemdziesięcioleciedziałalności.

 

Urodziny legendarnego członka rodziny Porsche

Ferdinand Alexander Porsche, syn Ferryego Porsche i wnuk Ferdinanda Porsche,obchodzi właśnie swoją 75 rocznicę urodzin.

 

Kolejne urodziny Renault

W tym roku dwa modele Renault - luksusowe 30 i 20 - obchodza swoje 35 urodziny.Zrewolucjonizowały one w swoich czasach pojmowanie klasy premium naówczesnym rynku motoryzacyjnym.

 

Land Cruiser ma 60 lat

W tym roku ikona samochodów terenowych, czyli Toyota Land Cruiser,obchodzi swoje 60 urodziny.

 

Citroen świętuje drugie urodziny linii DS

Odkąd dwa lata temu Citroen stworzył linię DS może pochwalić się trzema modelami z tej gamy modelowej. W sprzedaży są od dawna DS3, DS4 a na rynkudebiutuje DS5. Do tej pory sprzedano ok. 200 tys. egzemplarzy oznaczonychliterami DS.

 

Urodzinowa Ibiza od Seata

W tym roku Seat obchodzi 30. urodziny Ibizy. Aby ten rok był wyjątkowyhiszpańska marka przygotowała specjalny prezent w postaci jubileuszowejwersji Ibizy.

 

Konkurs Skody - wygraj Yeti na tydzień!

Czeska marka obchodzi w tym roku swoje 120. urodziny. Z tej okazjiprzygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać model Yeti zpełnym bakiem na tydzień! Sprawdź, co zrobić, żeby wygrać.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017