Wyszukiwałeś:

ustawa X

kierujacych X

pojazdami X

. Znaleziono 85 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: o.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ustawa o kierujacych pojazdami

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Ustawa o kierujących - kolejne podejście

Kolejne projekty, kolejne propozycje. Tak do tej pory można było opisać wskrócie prace nad rządowym projektem ustawy o osobach kierującychpojazdami. Projekt wreszcie jednak opuścił ministerialne szuflady i trafił doparlamentu. Jest szansa, że pierwsze czytanie projektu w Sejmie odbędzie sięjeszcze w styczniu br.

 

Rewolucyjne zmiany wchodzą w życie

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o kierujących pojazdami,która po wielu latach i licznych poprawkach w końcu wejdzię w życie.Wśród najważniejszych nowości warto wymienić kursy reedukacyjne dlapiratów drogowych, nadzór nad młodymi kierowcami oraz zmiany wkategoriach prawa jazdy.

 

Egzaminy na prawo jazdy po nowemu od 2013

To już pewne. Na wczorajszym posiedzeniu posłowie przyjęli projektnowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, a to oznacza, że zmiany zasad wegzaminach na prawo jazdy wejdą w życie dopiero w styczniu 2013 roku.

 

Takie zmiany czekają nas w kodeksie drogowym

19 października oraz 19 stycznia - te dwie daty kierowcy powinniszczególnie zapamiętać, bowiem w te dni wchodzą w życie nowelizacjeustawy prawo o ruchu drogowym. Bardziej istotne zmiany czekają nas jednak wstyczniu, wówczas zmianie ulegnie także ustawa o kierujących pojazdami.Zobacz, co się zmieni i jak się do nowych regulacji ewentualnie przygotować.

 

Prawo jazdy - co się zmieni, a co pozostaje bez zmian?

Prawie dziesięć lat minęło od czasu napisania projektu tej ustawy do jejwejścia w życie. W dniu dzisiejszym zaczynają obowiązywać zmienioneprzepisy ustawy o kierujących pojazdami, które wprowadzają międzyinnymi nowe zasady uzyskiwania uprawnień do prowadzenia pojazdów, nowekategorie prawka oraz nowy wzór tego dokumentu.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Senatorowie przyjęli wczoraj poprawkę do ustawy o kierujących pojazdami,zgodnie z którą egzaminy na prawo jazdy będą mogły być organizowanetakże w mniejszych miastach prezydenckich.

 

Prezydent podpisał nowelizacje ustawy o kierujących pojazdami

W ostatnich dniach prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał dwie nowelizacjeustawy o kierujących pojazdami. Po zmianach będzie możliwe m.in.przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy wybranych kategorii w mniejszychmiejscowościach.

 

Jakie zmiany w egzaminach na prawo jazdy?

Na jutrzejszym posiedzeniu sejmowej komisji infrastruktury rozpatrywany będzieprojekt zmian ustawy o kierujących pojazdami, który zakłada m.in.wprowadzenie ujednoliconej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.Prezentujemy stanowisko w omawianej kwestii OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Z prawkiem na auto pojedziesz motocyklem nie tylko z automatem

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu posłowie przyjęli nowelizację ustawy okierujących pojazdami po poprawkach zaproponowanych przez Senat. Jest jednaistotna zmiana w stosunku do pierwotnego projektu.

 

Takie zmiany wejdą niebawem w życie

W minionym tygodniu prezydent RP, Bronisław Komorowski, podpisał nowelizacjęustawy o kierujących pojazdami. To kolejne zmiany w tej ustawie, co ważne -dość obszerne i istotne dla osób posiadających prawo jazdy orazkandydatów na kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ustawa o kierujacych pojazdami".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017