Wyszukiwałeś:

ustawa X

kierujacych X

pojazdami X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: o.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ustawa o kierujacych pojazdami

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Kierowcy do kontroli - co 15 lat

Koniec z bezterminowymi prawami jazdy. Już od przyszłego roku pierwsi kierowcybędą musieli regularnie poddawać się badaniom lekarskim - donosi dziennikMetro.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Okres próbny dla młodych kierowców

Ponad rok prac nad ustawą o kierujących pojazdami i w końcu jest. A w niejmiędzy innymi okres próbny dla początkujących kierowców, nowekategorie prawa jazdy oraz częstsze kierowanie na kursy reedukacyjne. Nowaustawa zacznie obowiązywać rok od jej ogłoszenia.

 

"Młodzi" kierowcy z listkiem i okresem próbnym

Nowe kategorie prawa jazdy, zmiana wieku uprawniająca do uzyskania prawka iwreszcie dwuletni okres próbny dla "młodych" kierowców- to najważniejsze zmiany, jakie wprowadzi nowa ustawa o kierującychpojazdami, a której założenia właśnie przyjęła RadaMinistrów.

 

Ustawa o kierujących - kolejne podejście

Kolejne projekty, kolejne propozycje. Tak do tej pory można było opisać wskrócie prace nad rządowym projektem ustawy o osobach kierującychpojazdami. Projekt wreszcie jednak opuścił ministerialne szuflady i trafił doparlamentu. Jest szansa, że pierwsze czytanie projektu w Sejmie odbędzie sięjeszcze w styczniu br.

 

Rząd za okresem próbnym dla "młodych kierowców"

Na wczorajszym posiedzeniu Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy okierujących pojadami, zgodnie z którym m.in. "młodzikierowcy" zostaną objęci dwuletnim okresem próbnym, wprowadzonezostaną nowe kategorie praw jazdy, a kierowcy posiadający już prawo jazdy niestracą automatycznie uprawnień po przekroczeniu 24 punktów karnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ustawa o kierujacych pojazdami".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017