Wyszukiwałeś:

usterka

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: usterka

Spróbuj też wyszukać: usterka fiat multipla volkswagenpolo usterka mini

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Gorąca, ale wadliwa Honda Civic

Producent samochodów marki Honda poinformował kilka dni temu Prezesa UOKiK otym, że w pięciodrzwiowej wersji nowego modelu Civic pojawić się możeusterka, która w wielu przypadkach doprowadza do unieruchomienia pojazdu.

 

Usterka w nowej Corsie

Opel Corsa najnowszej generacji, który w sprzedaży dostępny jest zaledwie odkilku miesięcy, może posiadać wady zagrażające użytkownikom.

 

Usterka w Octavii

Skoda Octavia drugiej generacji to kolejny model, jaki został objęty akcjąserwisową. Do serwisów zostaną zaproszeni właściciele wersji z dwulitrowymsilnikiem TDI oraz ręczną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Galaxy z usterką

Niektóre egzemplarze Forda Galaxy poprzedniej generacji wyposażonego w silnikwysokoprężny 1.9 TDI mogą okazać się wadliwe. W pojazdach tych możewystąpić awaria koła zamachowego.

 

Felerne przednie zawieszenie Transita

W niektórych egzemplarzach dostawczego Forda Transita model 2006.5 możewystąpić usterka przedniego zawieszenia, która w konsekwencji może znacznieutrudnić prowadzenie auta.

 

Chwilowe problemy z rejestracją aut

W dniu dzisiejszym (czwartek) w godzinach porannych doszło do awarii SystemuRejestracji Pojazdów. Utrudniało to rejestrację samochodów wcałym kraju. Na szczęście usterka została już naprawiona.

 

Trafic ma też problemy z ręcznym

Po ogłoszeniu akcji serwisowej modelu Opel Vivaro teraz równieżposiadacze bliźniaczego Renault Trafica będą musieli udać się doserwisów. Przyczna ta sama - możliwa usterka hamulca ręcznego.

 

Cała gama Volvo do serwisu

Właściciele aż sześciu różnych modeli marki Volvo zostanązaproszeni do stawienia się w autoryzowanych serwisach marki. Powodem mogąbyć problemy z układem hamulcowym.

 

Problemy z hamowaniem w Fordach

Właściciele modeli Ford Focus, Focus CC, C-MAX, Kuga, Mondeo, S-MAX orazGalaxy z dwulitrowym dieslem mogą mieć problemy z układem hamulcowym.Rozpoczęła się właśnie kampania serwisowa tych aut.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017