Wyszukiwałeś:

usterka

. Znaleziono 2092 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: usterka

Spróbuj też wyszukać: usterka fiat multipla volkswagenpolo usterka mini

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2092 wszystkich):

Te auta psują się najrzadziej

Opel Insignia okazał się najmniej awaryjnym modelem w najnowszym raporcieawaryjności DEKRA 2011. Tuż za jego plecami, z niewiele większym odsetkiemusterek, znalazły się Ford Fiesta i Toyota Prius. Z kolei najlepszym wkategorii "Bester aller Klassen" okazało się, już po raz trzeci zrzędu, Audi A6. Ranking generalnie zdominowały modele niemieckiej produkcji,które okazały się najlepsze w 18 z 24 ocenianych kategorii.

 

Nowe, a już z usterkami

Wyścig o to, by wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, atakże chęć wypuszczania na rynek co i rusz nowych modeli sprawiają, żeskraca się czas niezbędny na prace projektowe, testy oraz wdrożenie. A to zkolei powoduje, że zdarzają się przypadki, że do naszych rąk trafiają nowesamochody z fabrycznymi wadami. Tylko w ubiegłym roku ogłoszonych zostałoprawie 60 akcji serwisowych związanych z różnego typu usterkami.

 

Avensisy z problemami układu paliwowego

Toyota Motor Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modelu Toyota Avensis wyprodukowanych wBrukseli, mogą wystąpić usterki układu paliwowego.

 

MINI ma problemy z pompą

Wysoka temperatura w komorze silnika może doprowadzić do uszkodzenia wtyczkielektrycznej pompy, zwarcia, a nawet stopienia wtyczki. Usterka ta może siępojawić w benzynowych wersja modeli MINI Cooper oraz Countryman.

 

Usterki w Audi i Volkswagenach z TDI

O możliwości wystąpienia tej usterki informowaliśmy już dośćszczegółowo w przypadku modeli marki Skoda z dwulitrowym dieslem TDI. Doserwisów będą musieli się zgłosić jednak także właścicieleniektórych modeli Audi i Volkswagenów.

 

Niegroźna usterka w Lancerach i ASX

Niewłaściwe mocowanie zaczepu holowniczego jest powodem, dla któregoponad 120 Mitsubishi Lancerów i ASX na naszym rynku będzie musiało sięstawić do serwisów japońskiego koncernu. Usterka ta, jak zapewniapolski importer Mitsubishi, nie stwarza zagrożenia podczas jazdy.

 

W tych Toyotach może wystąpić usterka

O tej usterce w kilku modelach Toyoty już informowaliśmy. Teraz już wiemy,właściciele których modeli zostaną wezwani do autoryzowanychserwisów japońskiej marki w naszym kraju.

 

Mitsubishi L200 z aż trzema usterkami

Polski oddział Mitsubishi rozpoczął trzy kampanie serwisowe dotyczące tegosamego modelu. W Mitsubishi L200, wyprodukowanym na rynek europejski, możliwesą usterki wału napędowego, regulacji pochylenia przednich foteli orazwahaczy.

 

Możliwe dwie usterki w Clio IV

Polski oddział Renault rozpoczął akcję serwisową, w ramach którejwezwie do naprawy prawie 6,5 tys. egzemplarzy najnowszej generacji modelu Clio.Powodem są możliwe dwie usterki w układzie hamulcowym.

 

Szereg usterek w Oplu Vivaro

Polski oddział General Motors rozpoczął kampanię naprawczą modelu OpelVivaro, w którym może wystąpić aż pięć różnych usterek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017