Wyszukiwałeś:

uszkodzona X

nawierzchnia X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uszkodzona nawierzchnia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Dziurawy problem

Tej zimy aura nie rozpieszcza kierowców. Po surowych przymrozkachnadeszła odwilż, a wraz z nią na drogach dziury. I jeszcze więcej dziur...

 

Odszkodowanie za dziury

Co roku w okresie zimowym kierowcy spotykają się z tym samym problemem. Pomrozach i obfitych opadach śniegu, a następnie po odwilży naszym oczomukazują się drogi w opłakanym stanie. Dziura na dziurze powoduje, że ouszkodzenie naszego auta nie trudno. Podpowiadamy dziś, za RzecznikiemUbezpieczonych, jak dochodzić swoich praw w takich sytuacjach.

 

Będzie nowa nawierzchnia DK 79 Sandomierz – Złota

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradotrzymał pieniądze na wyremontowanie drogi krajowej nr 79 Sandomierz –Złota w ramach usuwania szkód powodziowych. Dziewięć firm złożyłooferty w przetargu na remont tego odcinka.

 

15 mln na nowe nawierzchnie w Warszawie

Blisko 125 tysięcy metrów kwadratowych nawierzchni warszawskich jezdnizostanie do końca sezonu wymienionych za niespełna 15 mln zł brutto. Okontrakt ubiega się 6 firm.

 

Remont nawierzchni w okolicach Limanowej i Nowego Sącza

Trwają prace remontowe nawierzchni drogi krajowej nr 28 w Kasinie Wielkiej iGruszowcu oraz za Limanową w kierunku Nowego Sącza (woj. Małopolskie). Kosztremontu wyniesie ok. 10 mln zł. Prace realizowane będą w lipcu i sierpniu.

 

Remonty krajówek w Wielkopolsce

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuprzedstawiła wykaz najpilniejszych zadań mających na celu poprawę stanunawierzchni dróg krajowych w województwie.

 

Naprawy nawierzchni na DK 46 i 45 na Opolszczyźnie

Ekipy remontowe pracujące na zlecenie opolskiego Oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad przystąpiły do napraw najbardziejzniszczonych fragmentów tras 45 i 46. Jeśli pogoda pozwoli, prace te,polegające na sfrezowaniu nawierzchni i ułożeniu nowego asfaltu, zakończąsię do 7 listopada 2011 r.

 

Wpadłeś w dziurę? Walcz o swoje!

Tej zimy aura nie rozpieszcza kierowców. Po surowych przymrozkachnadeszła odwilż, a wraz z nią na drogach dziury. I jeszcze więcej dziur...

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Jaguary i Land Rovery same ominą dziury w drodze

Brytyjskie marki Jaguar i Land Rover pracują nad technologią pozwalającą uchronić pasażerów przed wpływem nierówności w drodze nakomfort podróży.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uszkodzona nawierzchnia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017