Wyszukiwałeś:

utrudnienia X

ruchu X

. Znaleziono 1370 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: utrudnienia w ruchu

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia w ruchu Świebodzin utrudnienia w ruchu mazowieckie utrudnienia w ruchu szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1370 wszystkich):

Warszawa: Droga ekspresowa utrudni ruch

W związku z trwającą budową drogi ekspresowej S8 na terenie Warszawy, oddziś pojawią się nowe utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy poruszającysię po stolicy muszą uważać na al. Prymasa Tysiąclecia, którazostanie tymczasowo zwężona.

 

Uwaga na utrudnienia na Lubelszczyźnie

Przewężenia jezdni i ruch wahadłowy to oznaka rosnącej aktywności firmwykonujących przebudowy dróg krajowych na Lubelszczyźnie. Niestety,wiąże się to z utrudnieniami dla kierowców. W okresie świątecznymutrudnienia będą ograniczone do minimum - zapewnia GDDKiA w Lublinie.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Wakacyjne utrudnienia drogowe w Krakowie

- W lipcu i sierpniu panuje mniejszy ruch, wielu krakowian wyjeżdża z miasta,nie ma też studentów. Dlatego w tym właśnie czasie realizujemy wieleinwestycji drogowych   – mówi Joanna Niedziałkowska,dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Wiążąsię z tym utrudnienia dla kierowców. Największe kłopoty napotkamy wzwiązku z kompleksową przebudową ronda Ofiar Katynia.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Zgierz, Sieradz, Bełchatów – utrudnienia na drogach

Remonty i przebudowy dróg w okolicach Zgierza, Sieradza, Bełchatowapowodują, że kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruch wahadłowy,ograniczenia prędkości to tylko niektóre z utrudnień czekających napodróżujących. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwojazdy. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwo jazdy.

 

Utrudnienia na S1 i DK 1

Z dniem 26 września br. rozpocznie się remont nawierzchni drogi S1Bielsko-Biała – Cieszyn. utrudnienia związane z remontem nawierzchniwystąpią również w dniach 26-27 września 2011 r. na DK 1 w m.Czechowice-Dziedzice.

 

Modernizacja wiaduktów na A4 - utrudnienia

W związku z modernizacją obiektów mostowych w ciagu autostrady a4nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Na kierowców czekaja sporeutrudnienia w ruchu.

 

Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Nowa organizacja ruchu obowiązuje na obwodnicy Kobylanki. Dodatkowo ruszyłyremonty i utrudnienia w ruchu na "dziesiątce" między Szczecinem aStargardem Szczecińskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "utrudnienia w ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017