Wyszukiwałeś:

volkswagen X

touareg X

concept X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen touareg concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

VW Concept A: Następca Touarega?

Na Salonie Samochodowym w Genewie Volkswagen zaprezentuje swój najnowszymodel studyjny o nazwie Concept A. Auto łączy w sobie awangardowy styl,sportowe osiągi i terenowe umiejętności. Czy tak VW wyobraża sobie samochodyjutra klasy SUV? Czy może to wizja konkretnego modelu, następcy VW Touareg?

 

VW Touareg: 999 x luksus

Volkswagen już wkrótce wypuści na rynek ekskluzywną wersją swojegoterenowego modelu Touareg. Specjalna seria zostanie wyprodukowana w liczbie 999egzemplarzy.

 

Jubileuszowy VW Touareg

W fabryce Volkswagena w Bratysławie z taśm zjechał jubileuszowy modelterenowego modelu Touareg. Od momentu wprowadzenia Touarega do produkcji w 2002roku zbudowano już 250 tys. egzemplarzy tego modelu.

 

VW Touareg "North Sails", czyli jacht na kołach

Na jednej z imprez fregatowych Volkswagen zaprezentuje studium modelu Touareg onazwie "North Sails", które ma nawiązywać swoim designem dojachtów. Cechami rozpoznawczymi serii ma być specjalnie zaprojektowanewnętrze oraz elementy nadwozia.

 
 
 

Kolejna zapowiedź SUVa Volkswagena

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Detroit producent samochodów zWolfsburga pokazał dużego, studyjnego SUVa o nazwie CrossBlue. W SzanghajuNiemcy przedstawili ewolucje tego studyjnego modelu w postaci CrossBlue Coupe.

 

Volkswagen szykuje nowego crossovera. Koncept poznamy za miesiąc

W Wolfsburgu mają chytry plan jak zwiększyć sprzedaż swoichsamochodów na rynku amerykańskim. Niemcy już za miesiąc zaprezentująna targach w Detroit nowy model, crossovera w wersji studyjnej.

 

Volkswagen szykuje nowe crossovery

Niemcy z Wolfsburga planują na rynek wypuścić dwa nowe modele, crossoverylub jeśli ktoś woli niech nazywa je SUVami. W tym roku powinniśmyrównież zobaczyć nowego Tiguana.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volkswagen touareg concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018