Wyszukiwałeś:

volvo X

9700 X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo 9700

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Autobus roku wybrany

Volvo 9700 zostało wybrane przez międzynarodowe jury specjalistów z branżyautobusowej najlepszym tego typu pojazdem w klasie turystycznej na 2008 rok.Nagroda "Coach of the Year 2008" trafiła na konto szwedzkiego producentamiędzy innymi za bardzo rozbudowane systemy aktywnego i biernegobezpieczeństwa.

 

Volvo 8700 z Wrocławia

Koncern Volvo, który jest jednym z największych światowychproducentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszynbudowlanych podjął decyzję o przeniesieniu całej produkcji autobusu model8700 do swojej fabryki we Wrocławiu.

 

5-tysięczne Volvo z Wrocławia

Z linii produkcyjnej wrocławskiej fabryki należącej do koncernu Volvo,zjechał 5-tysięczny autobus Volvo 8700LE. Niskowejściowy autobusmiędzymiastowy trafił do niemieckiej firmy KVG Stade. Zgodnie ze strategiąVolvo, cała produkcja modelu 8700 jest skoncentrowana we Wrocławiu.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo 9700".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017