Wyszukiwałeś:

volvo X

buses X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo buses

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Volvo Trucks w Białymstoku

W Białymstoku rozpoczął swoją działalność nowy punkt serwisowy VolvoTrucks. Jest to już 23 autoryzowana placówka firmy w Polsce.

 

Wrocławskie Volvo dostarczy autobusy do Holandii

Wrocławskie Volvo Buses wyprodukuje 113 autobusów miejskich dlamiędzynarodowego klienta Veolia z Holandii. Dostawy zostaną zrealizowanepodczas czwartego kwartału 2007 roku.

 

Volvo na 200 pasażerów

Przy okazji trwającego kongresu w Helsinkach, poświęconemu transportowidrogowemu Volvo zaprezentowało model serii 7500 gotowy pomieścić do 200pasażerów. Autobus wykorzystuje pionierskie rozwiązania umożliwiającejazdę w normalnym ruchu ulicznym pojazdom o długości przekraczającej 20metrów.

 

Volvo Buses: rozbudowa w Indiach

Volvo Buses zainaugurowało otwarcie nowych działów w fabryce w Indiach.Nowopowstałe zakłady w miejscowości Banglore są czytelnym sygnałem, żeszwedzki producent zamierza w jeszcze większej skali zaistnieć na prężnierozwijającym się rynku azjatyckim.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Volvo Buses: Duże zamówienie w Kanadzie

Przedstawicielstwo Volvo Buses, Nova Bus otrzymało zamówienie na 410autobusów miejskich do obsługi tras w Montrealu w Kanadzie. Wartośćzamówienia to 1.3 miliarda SEK. Dostawy rozpoczną się jeszcze w tymroku i potrwają przez 3 lata.

 

Pięć zespołów z Polski w półfinałach VISTY

VISTA to światowe zawody, a jednocześnie program szkoleniowy dlamechaników i personelu punktów serwisowych Volvo Trucks i VolvoBuses,. Rozgrywany na pięciu kontynentach program  wszedł w fazęrozgrywek półfinałowych. Z rekordowej liczby 3500 zespołów z 70krajów zostało 150 drużyn liczących łącznie 600 uczestników.Wśród nich znalazło się 5 zespołów z Polski reprezentującychautoryzowane punkty serwisowe Volvo w Szczecinie, Kutnie i Rzgowie.

 

Volvo dostarczy 90 autobusów dla Nowego Jorku

Nova Bus, przedstawicielstwo Volvo Buses w Ameryce Północnej, otrzymałazamówienie na 90 autobusów przegubowych dla Nowego Jorku. Autobusyzostaną wyprodukowane w otwartej w poniedziałek fabryce w Plattsburgh (USA).

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo buses".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017