Wyszukiwałeś:

volvo X

globetrotter X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo globetrotter

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Volvo: Szpital na kołach

Firma medyczna Vanguard Healthcare Solutions zleciła firmie Volvo zbudowanie nabazie modelu FH12 6x2 centrum medycznego. Samochód został specjalnieprzygotowany na "Dni endoskopii". Wartość całego zamówienia wynosi około1miliona funtów.

 

Volvo FH16: Najmocniejszy ciężarowiec

Volvo FH16 ze swym 660-konnym silnikiem D16E bije dotychczasowe rekordy i jestnajmocniejszym samochodem ciężarowym na rynku.

 

Urodzinowe specjały Volvo

Z okazji 80. urodzin firmy Volvo, Volvo Trucks przedstawia specjalne,jubileuszowe wersje pojazdów Volvo FH i Volvo FH16. Obok specjalnych zmian wewnętrzu obu modeli szwedzki producent postawił tradycyjnie na nowatorskiesystemy bezpieczeństwa.

 

Nowy silnik w Volvo FM

Volvo zaprojektowało całkowicie nowy silnik, o pojemności 11 litrów,przeznaczony do ciągników siodłowych Volvo FM. Dzięki dużejładowności i małej masie własnej, pojazdy te stanowią idealne rozwiązaniew zastosowaniach, takich jak np. transport materiałów ciekłych isypkich luzem. Opracowano je z myślą o klientach działających w segmentach,w których Volvo widzi duże możliwości rozwoju.

 

30 lat Globetrottera

Kiedy wprowadzono kabinę Globetrotter na rynek, Volvo liczyło na sprzedażkilkuset sztuk rocznie. Ale ten niszowy, jak początkowo sądzono, produktszybko okazał się być sukcesem. W tym roku, 30 lat od jego premiery rynkowej,dziewięć spośród dziesięciu nowych samochodów ciężarowychVolvo FH to pojazdy z kabiną Globetrotter. Teraz, dokładnie tak jak na samympoczątku, główne elementy, na których opiera się koncepcjakabiny Globetrotter to środowisko kierowcy i komfort w kabinie na światowympoziomie.

 

Jubileuszowe Volvo FH dostarczone

W połowie czerwca br., Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty na rynkupolskim specjalną, limitowaną serię pojazdów Volvo FH w określonejspecyfikacji, co wiąże się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 15-leciadziałalności firmy Volvo Polska, Oddział Samochody Ciężarowe. Pod koniecwrześnia, pojazd z jubileuszowymi elementami oznakowania na boku kabiny oraznumerem „1” na specjalnej tabliczce seryjnej został przekazanyKlientowi – działającej w ramach Grupy Gzella firmie Gzella Logistic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo globetrotter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017