Wyszukiwałeś:

volvo X

c30 X

. Znaleziono 197 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo c30

Spróbuj też wyszukać: chevrolet volvo v50 volvo c30 nawigacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 197 wszystkich):

Volvo C30: Sportowy Szwed

Volvo również sumiennie przygotowuje się do styczniowych targówsamochodowych NAIAS w Detroit. Szwedzki producent zaprezentuje tam bowiem nowy,koncepcyjny model C30.

 

Volvo C30 ponownie nagrodzone

Międzynarodowa nagroda "red dot design award" za najlepszą stylistykęsamochodu przypadła modelowi Volvo C30. To już szóste tego typu wyróżnieniedla szwedzkiego kompakta.

 

Volvo obniża spalanie

Pomimo tego iż Volvo prowadzi wciąż zaawansowane prace nad technologiąbiopaliw oraz hybrydami, nie zapomina również o bardziej standardowychnapędach. Już w przyszłym roku do sprzedaży trafi Volvo C30 z jeszczebardziej ekonomiczną jednostką wysokoprężną.

 

Wyścigowe i ekologiczne Volvo C30

Firma Volvo Cars, kontynuując prace nad wykorzystaniem bioetanolu (E85) ikoncepcji Green Racing w wyścigach STCC (Swedish Touring Car Championship),zdecydowała się stworzyć nowy samochód wyścigowy.

 

Odświeżone Volvo C30

Nie tylko odświeżone C70 będzie przyciągać uwagę zwiedzających na stoiskuVolvo we Frankfurcie. Kuracji odmładzającej poddany został bowiem takżenajmniejszy w stawce model - Volvo C30.

 

Zero emisji w Volvo C30

Wygląda jak zwykłe Volvo C30 ale ma jedną istotną różnicę. Napęd.Szwedzi dumnie prezentują samochód zasilany energią elektryczną,który w ogóle nie emituje spalin.

 

Elektryczne Volvo w 2011

Volvo będzie kolejnym producentem, który już niebawem wprowadzi doswojej gamy model o napędzie elektrycznym. Volvo C30 nie emitujące spalin wsprzedaży pojawi się w 2011 roku.

 

Volvo C30 T5: VIDEO-TEST

Jest szybki i komfortowy. A to połączenie nie zawsze sprawdza się w przypadkuaut klasy hot-hatch. W tym wypadku jest jednak inaczej. W najnowszymvideo-teście przedstawiamy Volvo C30 T5, z dziarskim pakietem stylistycznymR-Design.

 

Wątek na forum: Volvo C30

Samochód w sam raz do miasta mały zgrabny i zwrotny. Wykończenie i elegancja to to co w volvo jest najważniejsze nie wspominając o bezpieczeństwie. A to rzadko spotykanie w małych samochodach. ~Mat

 

Wątek na forum: C30 najbezpieczniejszym autem

W swojej klasie: Volvo C30 - miejsce 1. Ryzyko kradzieży auta - 5 gwiazdek, ryzyko włamania do samochodu - 4 gwiazdki kosmoss

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "volvo c30".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018