Wyszukiwałeś:

wadliwy X

pedal X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wadliwy pedal

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wątek na forum: Jest sposób na wadliwy pedał

Widać z tego że wprowadzili ogranicznik pedała gazu. I nie będzie już powiedzenia "pedal to the metal". Swoja drogą ograniczy to czy również prędkość maksymalną? ~Pawel

 

Gigatyczna akcja serwisowa Toyoty w USA

3,18 mln samochodów wyprodukowanych przez Toyotę i sprzedanych na rynkuStanów Zjednoczonych musi trafić do serwisu. Jak informuje AutomotiveNews przyczyną tak gigantycznej akcji serwisowej jest wadliwa mata podłogowa,która może doprowadzić nawet do zablokowania się pedału gazu.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Jest sposób na wadliwy pedał

Toyota opracowała sposób na rozwiązanie problemu z pedałem gazu, przezktóry 4,2 miliona samochodów trafiło do akcji serwisowej.

 

Toyota: Kolejne problemy, tym razem hamulce?

Czy po ogłoszeniu bodaj największej akcji serwisowej w historii branżymotoryzacyjnej z powodu wadliwego pedału gazu, japońska marka zmuszona jest doogłoszenia kolejnej serii napraw? Tym razem awaria może dotyczyćhamulców.

 

GM zabezpiecza się przed problemem

Wśród amerykańskich producentów samochodów przez ostatniemiesiące padł blady strach związany z samoczynnym przyspieszaniempojazdów. General Motors postanowiło zabezpieczyć się przed wpadkąToyoty.

 

NHTSA: 89 ofiar przez zablokowany pedał gazu

Samoblokujące się pedały gazu w autach Toyoty były jedną z największychawarii w historii światowej motoryzacji. Według rady bezpieczeństwa drogowegow Stanach Zjednoczonych - NHTSA, na skutek defektu śmierć mogło ponieśćznacznie więcej ofiar niż dotąd przypuszczano.

 

Wadliwy tempomat w ML

136.751 Mercedesów ML (2000 - 2004) w USA może mieć wadliwiedziałający tempomat, co może okazać się bardzo groźną usterką.

 

Nissan Patrol z wadliwym pedałem gazu

64 właścicieli Nissana Patrol na polskim rynku zostanie wezwanych doautoryzowanych serwisów japońskiej marki. Powodem kampanii serwisowejtego modelu jest możliwe wadliwe działanie pedału przyspieszenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wadliwy pedal".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017