Wyszukiwałeś:

wadliwy X

pedal X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wadliwy pedal

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wadliwy pedał hamulca w Megane i Scenicu

Na początku listopada kampanią serwisową objęci byli właściciele ScenicaII, teraz do serwisów muszą się udać właściciele trzeciej generacjitego modelu, podobnie jak i Megane. Powód? Problemy z pedałem hamulca.

 

Kłopoty Toyoty dotkną także Europę

Do tej pory wydawało się, iż gigantyczna, nawet jak na rynek amerykański,akcja serwisowa Toyoty ominie kontynent europejski. Jak się okazuje jednak,wcale nie jest jednak wykluczone, iż z problemem tym będą musieli sięzmierzyć także i kierowcy na naszym kontynencie.

 

Jest sposób na wadliwy pedał

Toyota opracowała sposób na rozwiązanie problemu z pedałem gazu, przezktóry 4,2 miliona samochodów trafiło do akcji serwisowej.

 

Tylko 100 Citroenów C1

Patrząc przez pryzmat 80 tysięcy egzemplarzy łącznie ośmiu modeli Toyoty,jakie zostały objęte kampanią serwisową, akcja przywoływawcza 100 sztukCitroena C1 wydaje się być nic nie znaczącym problemem.

 

Syndrom awarii Toyoty także u Peugeota

Polski oddział Peugeot powiadomił, że w niektórych egzemplarzachPeugeot 107, wyprodukowanych w Czechach w okresie od maja 2005 r. do 18 sierpnia2009 r., może dojść do awarii pedału gazu. Kilkanaście dni temu identycznaawaria zmusiła Toyotę do ogłoszenia globalnej akcji serwisowej dla kilkumilionów samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wadliwy pedal".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017