Wyszukiwałeś:

waga

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: waga

Spróbuj też wyszukać: waga inspekcja renomoduswaga ile warzy citroen C1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Brytyjski noblista

Podczas targów motoryzacyjnych w Birmingham zostanie pokazany m.in.sportowy model M400 wytworzony przez firmę Noble.

 

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Audi S6: Definicja sportu

W pierwszych tygodniach nowego roku Audi wprowadzi na rynek usportowionąwersję modelu A6. Auto wyposażone będzie w benzynowy 5,2 l. silnik V10dzięki któremu 100 km/h będzie widoczne na liczniku w 5,2s., a prędkośćmaksymalna 250 km/h sprawi, że niejeden kierowca będzie miał gęsiąskórkę.

 

Bentley Arnage: Waga lekka

Producent luksusowej marki Bentley jest w trakcie rozwoju nowej, ultra-lekkiejkonstrukcji nadwozia dla swojej luksusowej limuzyny - modelu Arnage w wersjisedan. Nowa generacja ma być jednocześnie konkurencyjna dla modeli Rolls-RoycePhantom i Maybach.

 

Tysięczny SLR

Technologia prosto z Formuły 1 na zwykłej drodze. Tak w bardzo wielkimskrócie można scharakteryzować supersportowego Mercedesa-Benz SLR McLaren.Nie jest to jednak częsty widok, bo z taśm produkcyjnych zjechało łącznietysiąc takich aut.

 

Egzotyczne Ferrari

Znani na całym świecie projektanci ze studia Pinifarina wyprodukują w tymroku unikatowy model Ferrari wykonany na zamówienie prywatnegokolekcjonera. Będzie to Ferrari P4/5.

 

Bentley Continental GTC: Cabrio w serii

Luksusowa marka Bentley na rozpoczynających się już jutro (14.04) targachsamochodowych w Nowym Jorku zaprezentuje ostateczną wersję modelu ContinentalGTC z otwieranym dachem. Do końca br. to czteroosobowe cabrio powinnoskompletować gamę modeli Bentleya.

 

Dynamiczny Bawarczyk bez dachu

Po tym jak bardzo wydajne BMW M6 Coupe, napędzane silnikiem V10 wyposażone wdach z włókna szklanego podbiło salony samochodowe, entuzjaści tej markioczekują kolejnego samochodu sygnowanego znaczkiem M6, lecz tym razem w wersjiCabrio.

 

AC wraca do życia

Jedna z najstarszych brytyjskich marek AC zostanie po latach reaktywowana, abynadal produkować i sprzedawać swoje legendarne wozy, które są dobrze znane icenione na całym świecie.

 

Ekspansja w kierunku motoryzacji

Grupa FAM prowadzi działania zmierzające do poszerzenia rynków o rozwojowebranże: motoryzacyjną, elektrotechniczną i AGD. W tym celu spółka poszerzaswoją ofertę w zakresie ciśnieniowego odlewnictwa z aluminium i magnezum.in.: obudowy, szczęki, trawersy, pierścienie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017