Wyszukiwałeś:

waga

. Znaleziono 696 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: waga

Spróbuj też wyszukać: waga inspekcja renomoduswaga ile warzy citroen C1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 696 wszystkich):

Wątek na forum: Saleen szybszy od Bugatti?

Zadne auto nie jest lepsze od bugatti dla porownania gdyby bugatti mialo te same wage co sallen to jak myslicie kto by wygral ~Szympek W-CH

 

Wrocław: ciężarówki na wagę!

We Wrocławiu uruchomiono pierwszy w Polsce system dynamicznego ważeniapojazdów ciężarowych. Na początek zamontowano dwie wagi na wjazdach domiasta od północy (od strony Warszawy) i południa (od strony wjazdu zA4). Dwie kolejne wagi maja powstać do końca 2008 roku i umieszczone zostanąprzy wylotówce w kierunku Poznania i od strony Oławy i BrzeguOpolskiego. Każde z tych urządzeń kosztuje milion złotych.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

Schudnij, by zmniejszyć spalanie

Nadmierny wzrost wagi i otyłość wśród kierowców orazpasażerów na przestrzeni ostatnich 50 lat ma bezpośredni wpływ nazwiększenie ilości zużywanego paliwa. Blisko 4 miliardy litrów paliwarocznie może być spalanych tylko z powodu nadwagi osóbpodróżujących autem.

 

Samochody na diecie

W dobie panującej mody na drastyczne obniżane spalania, producenci autszukają możliwości odchudzenia podzespołów już nie tylko w nadwoziu,ale także w samym ich szkielecie.

 

Wagi ciężarowe w Opolu

W Opolu przy ul. Grudzickiej wkrótce zostanie zainstalowana waga dlasamochodów ciężarowych. Przedstawiciele Wojewódzkiej InspekcjiTransportu przypuszczają, że do 40 proc. ciężarówek wjeżdżającychdo miasta jest przeładowana podaje Gazeta Wyborcza.

 

Trudny tydzień na Karkonoskiej we Wrocławiu

W najbliższych dniach rozpocznie się gwarancyjna naprawa wagi i remontnawierzchni w tych miejscach na al. Karkonoskiej we Wrocławiu. Prace zostanąpodzielone na dwa etapy- po jednym pasie jezdni  wlotowej. W etapiepierwszym od 4 sierpnia od godziny 21.00 zamknięty zostanie lewy pas jezdni al.Karkonoskiej. Realizacja dwóch etapów potrwa do środy 11sierpnia.

 

Remont wag we Wrocławiu

W dniach 20 - 26 września na jezdni wlotowej al. Jana III Sobieskiego weWrocławiu wystąpią ograniczenia w ruchu kołowym polegające na zwężeniu dojednego pasa ruchu na odcinku o długości ok. 40 metrów w obrębie wagido ważenia pojazdów w ruchu.

 

Ciężarowe na wagi

Rusza ogólnopolski program ważenia samochodów ciężarowychkorzystających z sieci dróg krajowych. Program ma na celu poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego, wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji wtransporcie drogowym i co ważne ochronę dróg krajowych. Z badań wynikabowiem, że samochód, który przekroczył dwukrotnie dopuszczalnąmasą przy jednorazowym przejeździe zużywa drogę tak jak 2,5 milionasamochodów osobowych.

 

Na S3 przeciążone się nie prześlizną

Na drodze ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa powstał system preselekcyjnegoważenia pojazdów. Jest to część ogólnopolskiego programu„Wagi ważna sprawa – partnerstwo dla ochrony dróg”, wramach którego takie instalacje powstają w całym kraju. Dzięki temusystemowi po naszych drogach będzie jeździło mniej przeładowanychpojazdów, a należy pamiętać że przejazd jednej przeładowanejdwukrotnie ciężarówki niszczy drogę w podobnym stopniu co przejazd 2,5miliona samochodów osobowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017