Wyszukiwałeś:

wakacje

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacje

Spróbuj też wyszukać: wyjazd urlop wakacje 2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Peugeot 206: Piękno prostoty

Dla kogo? – właśnie, w naszym teście postaramy powiedzieć nie tylko ozaletach i mankamentach 206-ki, ale również, kogo może skusić skromnawersja specjalna Mistral.

 

Bezpieczne wakacje z Suzuki

Suzuki Motor Poland w dniach 1 - 30 czerwca br. zaprasza właścicielisamochodów i motocykli, zakupionych w sieci dilerskiej SMP, do odwiedzeniaAutoryzowanych Serwisów aby bezpłatnie dokonali przeglądu przed wakacjami wramach akcji "Bezpieczne wakacje z Suzuki".

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Beztroskie wakacje z Suzuki

Suzuki Motor Poland w czerwcu zaprasza wszystkich swoich klientów doautoryzowanych serwisów na bezpłatną kontrolę samochodów oraz motocykli.Dzięki tej akcji wakacyjne wyjazdy mają być bezpieczniejsze i spokojniejsze.

 

Wakacyjna akcja Mitsubishi

Zbliżające się wakacje sprzyjają okresowi, w którym często wypadająwyprawy samochodem. Przed wyruszeniem na upragnione wakacje wypadałobysprawdzić stan techniczny pojazdu, aby uniknąć rozczarowań. Z myślą ourlopowiczach Mitsubishi Motors przygotowało właścicielom aut tej markiatrakcyjną promocję.

 

Rozpoczynają się wakacje! Także na drogach!

Przed nami już ostatnie dni czerwca, a więc początek tak upragnionych przezwielu z nas wakacji i okresu wypoczynkowego. Z pewnością można sięspodziewać na drogach wzmożonego ruchu samochodów osobowych iautobusów, a także motocykli czy skuterów, co z kolei możeprzełożyć się na większą liczbę zdarzeń drogowych.

 

S-3 Szczecin - Gorzów gotowa na przyszłe wakacje

Jednym z priorytetów rozwoju sieci dróg w Polsce stała siębudowa drogi ekspresowej S-3 wyprowadzającej ruch tranzytowy z obecnie mocnoprzeciążonej drogi krajowej numer 3. Oddział GDDKiA w Szczecinie jakopierwszy rozpoczął budowę ekspresowej „trójki” na odcinkuSzczecin – Gorzów Wlkp. o długości ponad 81 km.

 

W wakacje ruszy A2 do Świecka

W wakacje rozpocznie się budowa pierwszego z siedmiu odcinków autostradyA2 wiodącej do granicy z Niemcami w Świecku.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Wakacje na drogach

Mimo iż podczas tegorocznych wakacji doszło do blisko tysiąca mniejwypadków drogowych niż rok wcześniej, to wciąż pod względem liczbyzabitych i rannych należymy do europejskiej czołówki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017