Wyszukiwałeś:

wakacje

. Znaleziono 642 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacje

Spróbuj też wyszukać: wyjazd urlop wakacje 2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 642 wszystkich):

Rozpoczynają się wakacje! Także na drogach!

Przed nami już ostatnie dni czerwca, a więc początek tak upragnionych przezwielu z nas wakacji i okresu wypoczynkowego. Z pewnością można sięspodziewać na drogach wzmożonego ruchu samochodów osobowych iautobusów, a także motocykli czy skuterów, co z kolei możeprzełożyć się na większą liczbę zdarzeń drogowych.

 

Ostatni weekend wakacji

Przed nami ostatni weekend tegorocznych wakacji. Aby był on jednocześniejednym z najbezpieczniejszych, policja na terenie całego kraju będzieprowadziła akcję pod hasłem "Bezpieczny weekend".

 

Wakacje na polskich drogach

Tegoroczne wakacje były bezpieczniejsze od ubiegłorocznych – mniej byłowypadków, zabitych i rannych. Mniej też było nietrzeźwychkierujących. Te statystyki cieszą. Jednak liczba 773 zabitych i ponad 10 tys.rannych mimo wszystko wciąż poraża i pokazuje, jak wiele jest do zrobienia wsprawie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Sprawdź opony przed wakacjami

Wakacje to bardzo często czas dalekich, rodzinnych podróży samochodem,często w wysokich temperaturach i z ciężkimi bagażami. Przed wyruszeniem wtrasę warto sprawdzić stan techniczny pojazdu i jego wyposażenie, zeszczególnym uwzględnieniem opon, od których zależybezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Tegoroczne wakacje bezpieczniejsze

Koniec wakacji to czas, gdy policja zbiera wszystkie statystki i podsumowujeokres letnich miesięcy na drogach. Jest bezpieczniej, ale wciąż wiele jestdo poprawy.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Jak bezpiecznie wrócić z wakacji - radzą kierowcy Volkswagen Castrol Cup

Ostatni weekend sierpnia już od kilku lat jest objęty policyjną akcją"Bezpieczne powroty z wakacji". W tym roku także kierowcy pucharuVolkswagen Castrol Cup, z Jerzym Dudkiem na czele, postanowili podzielić sięswoimi doświadczeniami i poradami w jaki sposób bezpieczniewrócić z letniego wypoczynku.

 

Wakacje 2014: Było bezpieczniej

Minione już niestety wakacje okazały się bezpieczniejsze na drogach niżprzed rokiem. To potwierdza utrzymujący się od pewnego czasu trend, żepolskie drogi stają się z roku na rok bezpieczniejsze.

 

Darmowe weekendy na A1 w wakacje

Rząd przygotował specjalną promocję dla tych kierowców, którzylatem będą podróżować autostradą A1 nad polskie morze. W weekendy tadroga ma być bezpłatna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017