Wyszukiwałeś:

wakacyjne X

drogi X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacyjne drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Aby było bezpieczniej!

Wakacyjne, choć nie tylko, wojaże samochodem mogą wiązać się z wielomaróżnymi i nieprzewidzianymi sytuacjami. Tymi banalnymi, ale i takimi,które mogą mieć dość poważne skutki. Dopóki nie dotyczą onenas samych, dopóty nie przywiązujemy do nich większej wagi. Wartojednak poznać kilka podstawowych zasad, by wiedzieć, jak się zachowaćpodczas najbardziej typowych zdarzeń drogowych.

 

Ekspresowa szóstka na południe od Słupska

Budowa obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6 ruszyła w sierpniu 2008roku i powstanie we wrześniu 2010 roku.  Będzie ona zaledwie drugim obokobwodnicy Trójmiasta odcinkiem ekspresowej szóstki wwojewództwie pomorskim. Inwestycja o wartości ponad 351 mln zł jestprzysłowiową kroplą w morzu na drodze krajowej szóstki dostandardów ekspresowej trasy.

 

675 mln zł na budowę S8 Jeżewo - Białystok

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ekspresowej trasy S8 na odcinku Jeżewo– Białystok. Portugalsko - polskie konsorcjum firm: Mota - Engil PolskaS.A., Strabag sp. z o.o. oraz Transprojekt Gdańsk - zaprojektuje i zbuduje 24,5kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S 8 Jeżewo - Białystok. Kontrakt naroboty budowlane opiewa na kwotę 675 mln zł.

 

Są pieniądze na zachodnią obwodnicę Mrągowa

31 lipca podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn.: "Zachodniaobwodnica Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59". Obwodnica, którejcałkowita długość wyniesie ponad 6,5 km będzie oddana do użytku w 2011 r.Pierwsze prace budowlane rozpoczną się na początku września. Budowaobwodnicy Mrągowa wyniesie blisko 200 milionów złotych.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Wygodniej i bezpieczniej na Czarną Górę

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 392 z Idzikowa na CzarnąGórę w województwie dolnośląskim. Odcinek drogiwojewódzkiej między Idzikowem a Sienną, gdzie turyści, narciarze przyjeżdżają na czarnogórskie stoki liczy niecałe 9 km. Jednak zimą,by dostać się do Idzikowa, z powodu złych warunków i wąskiej drogikierowcy musieli jechać ponad 30 km objazdem przez Stronie Śląskie, Żelaznoi Pławnicę. Od listopada 2010 ma się to zmienić.

 

Kubalonka: kolejne odcinki DW 941 do remontu

W ostatnich dniach w Wiśle Głębcach odbyło się spotkanie przedstawicieliZarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach z mieszkańcami tejdzielnicy miasta. Głównym tematem debaty były plany remontu odcinka DW941, który przebiega przez Głębce. Istnieje już projekt przebudowy tejdrogi, który został zaprezentowany mieszkańcom.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wakacyjne drogi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017