Wyszukiwałeś:

wakacyjne X

drogi X

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wakacyjne drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Wygodniej i bezpieczniej na Czarną Górę

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 392 z Idzikowa na CzarnąGórę w województwie dolnośląskim. Odcinek drogiwojewódzkiej między Idzikowem a Sienną, gdzie turyści, narciarze przyjeżdżają na czarnogórskie stoki liczy niecałe 9 km. Jednak zimą,by dostać się do Idzikowa, z powodu złych warunków i wąskiej drogikierowcy musieli jechać ponad 30 km objazdem przez Stronie Śląskie, Żelaznoi Pławnicę. Od listopada 2010 ma się to zmienić.

 

S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

W dniu 26 maja 2010 roku zostanie udostępniony dla ruchu odcinek"Klucz" - "Pyrzyce" drogi ekspresowej S-3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy drogi S-3 na odcinku Szczecin – GorzówWielkopolski. Uruchamiany odcinek o długości 28,2 kilometra umożliwibezpieczny i komfortowy dojazd z podszczecińskiego węzła „Klucz”na autostradzie A-6 do zlokalizowanego na przecięciu z drogąwojewódzką numer 122 węzła „Pyrzyce” położonego wrejonie miejscowości Parnica.

 

Alternatywne trasy nad morze

Władze woj. zachodniopomorskiego wspólnie z drogowcami i policją chcąusprawnić wakacyjne podróże nad zachodnie wybrzeże. Ustaleniealternatywnych tras dojazdowych i powrotnych z miejscowości nadmorskich w dniweekendowe sezonu turystycznego ma pomóc turystom zmierzającym nawypoczynek.

 

Blisko półmetka obwodnicy Nowogardu

Zima nie przeszkadza w budowie obwodnicy Nowogardu w ciągu drogi ekspresowejS6. Inwestycja rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku. Obecniezaawansowanie prac zbliża się do 40 procent. Już za rok kierowcypodróżujący szóstką nad morze nie będą musieli stać wkorkach na ulicach Nowogardu.

 

Nowa obwodnica w drodze nad Bałtyk

Przejezdna jest obwodnica Troszyna, Parłówka i Ostromic w ciągu drogikrajowej nr 3. Kierowcy nie  muszą już przejeżdżać przezmiejscowości, skrzyżowania z drogami wojewódzkimi w kierunku KamieniaPomorskiego i Golczewa zastąpił bezkolizyjny węzeł. Udostępnienie dla ruchuobwodnicy pozwala dokończyć roboty poza głównym ciągiem trasy,zmniejsza również utrudnienia w ruchu. Obwodnica cały czas jest jednakplacem budowy i obowiązują na niej dodatkowe ograniczenia.

 

Wakacje tuż, tuż ? sprawdź co na drogach (cz.I)

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza, że niebawem wiele osóbskorzysta z polskich dróg, by dotrzeć do upragnionego miejscawypoczynku. By wakacyjna podróż nie okazała się jednak zbytuciążliwa, zapraszamy do naszego raportu o wszelkich większych utrudnieniach,jakie można napotkać latem na polskich drogach.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wakacyjne drogi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017