Wyszukiwałeś:

wal X

rozrzadu X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wal rozrzadu

Spróbuj też wyszukać: po jakim przebiegu srednio pierwsza wymiana paska rozrzadu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Fazy rozrządu

Są one wyrażane poprzez stopnie obrotu wału korbowego, czyli tzw. stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych oraz wydechowych w stosunku do górnego i dolnego martwego położenia tłoku.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Rozrząd

Nazywany również mechanizmem rozrządu. Zespół mechanizmów, których zadaniem jest sterowanie napełnianiem i opróżnianiem cylindrów spalinowych w silniku czterosuwowym. Jest to jedno z najważniejszych urządzeń w silniku, do tego bardzo precyzyjne.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Łańcuch/Pas rozrządu

Jeden z najważniejszych elementów eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej kontroli.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Komplet rozrządu

Rozrząd zwany również mechanizmem rozrządu. Ma on za zadanie sterować urządzeniami doprowadzającymi ładunek do silnika i usuwanie z niego spalin poprzez otwieranie i zamykanie zaworów w silniku.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Univalve - oszczędny system sterowania zaworów

Mimo ogromnego postępu w kwestii ograniczenia spalania, silniki benzynowe nadalsą uznawane za mniej ekonomiczne w porównaniu z jednostkamiwysokoprężnymi. Jedną z głównych przyczyn są większe straty wukładzie dolotowym powietrza. Ostatnio jednak pojawiła się pewna koncepcja,która może definitywnie zmienić układ sił pomiędzy silnikami typuOtto i Dieslami.

 

Pojedyńczy wał rozrządu

 

Zaprezentowany przez Mahle pojedyńczy wał rozrządu umożliwia zmienne czasy otwierania zaworów, a przez co wyższy moment obrotowy i wydajność przy mniejszym zużyciu paliwa.

 

CamInCam, czyli wał rozrządu 2 w 1

Oszczędność to w dzisiejszych czasach cnota. Nic więc dziwnego, że takiejzalety w swoich samochodach szukają wszyscy producenci. Niebawem w swoichmodelach będą mogli skorzystać z kolejnego rozwiązania, któreograniczy apetyt silników na paliwa.

 

Zapowiedź Unimoga 2014

Mercedes-Benz Special Trucks pozwala spojrzeć w przyszłość technologiiUnimoga, prezentując nowatorski napęd o klasie emisji spalin Euro VI nakompaktowym podwoziu. Pojazd ten stworzono na bazie średniego typu U 400.

 

Rozrząd

O silnik, czyli serce naszego samochodu, należy dbać w szczególnysposób. Bez niego ani rusz. Zresztą to samo tyczy się człowieka i jego"silnika".  W przypadku auta jednym z ważniejszychmechanizmów, bez którego jednostka napędowa się nie obejdzie,jest układ rozrządu. Awaria rozrządu nie tylko unieruchomi całkowiciesamochód, ale narazi nas na poważne koszty.

 

Wątek na forum: czesc wymiana paska rozrzadu

Witam mam takie do was wazne pytanie. czy wymieniajac pasek rozrzadu w Renault Twingo musze wymienic rolke napinajaca i pompe wodna ? prosze o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam :) aimar24

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wal rozrzadu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017