Wyszukiwałeś:

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Daicel - Japończycy w Żarowie

W połowie 2006 roku w Żarowie działalność rozpocznie japoński producentnapełniaczy do samochodowych poduszek powietrznych. Zgodnie z uzyskanympozwoleniem firma Daicel Safety Systems Europe zatrudni około 90 osób. Jużpod koniec 2004 r. kwota inwestycji wynosiła 48 mln zł. przekraczającdeklarowane początkowo 40 mln zł.

 

Mała Japonia w Jelczu-Laskowicach

W październiku 2004 r. firma NTK Technical Ceramics Polska inwestując 21 mln.zł otworzyła fabrykę w Jelczu-Laskowicach, na terenie Wałbrzyskiej SSE.Latem b.r. produkcję rozpocznie tu także nowy zakład należący do AccurommCentral Europe.

 

Antolin - nowy inwestor w WSSE

Nowy inwestor, hiszpańska firma Grupo Antolin wybuduje w WałbrzyskiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej zakład wytwarzający elementy wyposażeniasamochodów. Zatrudnienie znajdzie tu 400 osób.

 

Nowy inwestor w Oławie

Włoski inwestor Rosa Europe Sp. z o.o. kosztem 15,5 mln zł wybuduje zakład wOławie na terenie Wałbrzyskiej SSE. W nowym zakładzie produkowane będąelementy z tworzyw sztucznych i metalu stosowane w przemyśle AGD i motoryzacji.

 

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu

Rząd wesprze inwestycję Boscha i Denso, które chcą zbudować fabrykęfiltrów do silników Diesla. Japońsko-niemieckie joint venture dostanie pomocna budowę we Wrocławiu fabryki wartej 60 mln EUR – informuje PulsBiznesu.

 

Nowe inwestycje w Wałbrzyskiej Strefie

W II kwartale bieżącego roku Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała9 zezwoleń dla zagranicznych inwestorów. Wśród nich są trzyfirmy z branży motoryzacyjnej, które łącznie zainwestują w strefie645 mln zł.

 

Więcej przestrzeni, więcej inwestycji

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła swój obszar o 110ha. Stwarza to możliwość przyciągnięcia kolejnych inwestorów, w tymtakże z branży motoryzacyjnej. W WSSE zainwestowało już wieluproducentów i dostawców z tego sektora.

 

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydaćzezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakładprodukcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów,ma powstać w Skarbimierzu.

 

NSK inwestuje pod Wałbrzychem

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park poinformowała o wydaniukolejnego zezwolenia na prowadzenie działalności dla firmy NSK SteeringSystems Europe Polska. Spółka zamierza wybudować nową liniętechnologiczną do produkcji układów kierowniczych.

 

Dobry rok dla Wałbrzyskiej SSE

W ubiegłym 2008 roku, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejpojawiło się wielu nowych inwestorów, w tym także firm z branżymotoryzacyjnej (m.in. Advanced Diesel Particulate Filters), a inni (Toyota)rozszerzyli swoją działalność.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017