Wyszukiwałeś:

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 204 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 204 wszystkich):

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Antolin - nowy inwestor w WSSE

Nowy inwestor, hiszpańska firma Grupo Antolin wybuduje w WałbrzyskiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej zakład wytwarzający elementy wyposażeniasamochodów. Zatrudnienie znajdzie tu 400 osób.

 

Włosi w podstrefie Żarów

Włoski inwestor, firma Inox wybuduje fabrykę na terenie podstrefyŻarów należącej do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej"Invest-Park". Zatrudnienie znajdzie około 100 osób.

 

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Więcej przestrzeni, więcej inwestycji

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła swój obszar o 110ha. Stwarza to możliwość przyciągnięcia kolejnych inwestorów, w tymtakże z branży motoryzacyjnej. W WSSE zainwestowało już wieluproducentów i dostawców z tego sektora.

 

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydaćzezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakładprodukcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów,ma powstać w Skarbimierzu.

 

Dobry rok dla Wałbrzyskiej SSE

W ubiegłym 2008 roku, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejpojawiło się wielu nowych inwestorów, w tym także firm z branżymotoryzacyjnej (m.in. Advanced Diesel Particulate Filters), a inni (Toyota)rozszerzyli swoją działalność.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Nifco z rozmachem inwestuje w Świdnicy

Japoński koncern Nifco w błyskawicznym tempie przystępuje do rozbudowyzakładu w świdnickiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej„INVEST-PARK”. Firma zatrudni 180 kolejnych osób i poniesienakłady w wysokości 60 milionów złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017