Wyszukiwałeś:

walbrzyska X

sse X

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: walbrzyska sse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Rozwój Mahle Polska

Firma Mahle Polska Sp. z o.o. planuje rozbudowę istniejącego zakładu wKrotoszynie, na terenie włączonym do Wałbrzyskiej SSE. Producent światowejklasy elementów silnikowych planuje zainwestować 40 mln euro oraz utworzyćblisko 300 miejsc pracy.

 

Metzeler - od Audi aż po VW

Metzeler Automotive Profile Systems Polska od 1999r. działa na terenieWałbrzyskiej SSE i zatrudnia obecnie 580 pracowników. W dzierżoniowskimzakładzie Metzelera produkowane są systemy uszczelniające do drzwi orazprzednich i tylnich klap karoserii samochodowych, których głównymi odbiorcamisą: Audi, VW, BMW, Skoda, Peugeot. Firma przewiduje uruchomienie do 2009 r.trzeciej hali produkcyjnej.

 

Jesienią ruszy produkcja AAM

Amerykański producent podzespołów samochodowych American Axle Manufacturingzainwestuje około 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą (teren wałbrzyskiejSSE). Juz na wiosnę będą powstawać nowe hale na terenie byłego lotniska ajesienia rozpocznie się produkcja. Firma zamierza zatrudnić co najmniej 250osób.

 

Faurecia rozpoczyna produkcję w dziewiątym zakładzie w Polsce

Faurecia, uruchamia produkcję w dziewiątym w Polsce zakładzie. Usytuowana naterenie Wałbrzyskiej SSE w podstrefie Jelcz-Laskowice fabryka przeznaczona jestdo produkcji oparć i poduszek z gąbki poliuretanowej do siedzeńsamochodowych przeznaczonych do Zakładów PSA Peugeot Citroen w Trnawie.

 

Śląskie SSE w czołówce

Specjalne strefy ekonomiczne przeżywają ożywienie. Rok 2005 był rekordowy -w 14 polskich SSE wydano 180 zezwoleń na działalność, a łączna kwotazadeklarowanych inwestycji wyniosła 7 mld zł (2 mld więcej niż w 2004).Inwestycje te mają zaowocować stworzeniem 24 tyś. nowych miejsc pracy. Wbadaniu KPMG najlepiej wypadły kolejno strefy: wałbrzyska, legnicka ikatowicka.

 

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydaćzezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakładprodukcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów,ma powstać w Skarbimierzu.

 

Dobry rok dla Wałbrzyskiej SSE

W ubiegłym 2008 roku, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejpojawiło się wielu nowych inwestorów, w tym także firm z branżymotoryzacyjnej (m.in. Advanced Diesel Particulate Filters), a inni (Toyota)rozszerzyli swoją działalność.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Wałbrzyska SSE wisi na jednej DK 35

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Toyota i inni inwestorzy z wałbrzyskiejstrefy ekonomicznej podpisali petycję do premiera Tuska. Wzywają go do pilnejmodernizacji zrujnowanej drogi krajowej nr 35, w przeciwnym wypadku komunikacjize strefą grozi rychły paraliż.

 

Z Wałbrzycha do BMW i Mercedesa

W najbliższy piątek (10 stycznia), na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej StrefyEkonomicznej, odbędzie się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy Ronal,jednego z liderów na rynku felg aluminiowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "walbrzyska sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017