Wyszukiwałeś:

warminsko X

mazurska X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warminsko mazurska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Michelin zainteresowany rozszerzeniem SSE

Warmińsko-Mazurska SSE stara się o poszerzenie swojego obszaru m.in. wWielbarku, Iławie, Pasłęku, Olsztynie i Elblągu. Większa strefa to noweinwestycje i miejsca pracy w regionie. Na decyzję Ministerstwa Gospodarki czekam.in. Michelin w Olsztynie.

 

Więcej opon z Olsztyna

Koncern Michelin uruchomił nowy zakład w Olsztynie. Ogromna inwestycjaobjęła budowę magazynu, linii produkcyjnej opon i komponentów. Łącznykoszt to prawie 1 mld zl. Otwarcie nowego obiektu uświetni 40-leciedziałalności olsztyńskiej Michelin Polska S.A.

 

Polska Policja w Megane Sport

55 nowych radiowozów trafi dziś do policjantów zwarmińsko-mazurskiego i dolnośląskiego. Srebrne Kia, Ople, Fordy, Fiaty iNissany wyjadą na drogi już w połowie stycznia. We flocie policyjnychradiowozów znajdą się też sportowe Renault Megane z silnikiem o mocy225 KM, wyposażone w wideorejestratory. To nowa broń w walce z piratamidrogowymi.

 

Michelin zainteresowany kolejną inwestycją

Francuska grupa Michelin planuje kolejną inwestycję w naszym kraju. Na terenieWarmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej może powstać obiektprodukcyjny o wartości kilkuset milionów złotych. Szczegółydotyczące inwestycji nie są jeszcze znane.

 

Laur Pierwszeństwa dla Michelin

Firma Michelin Polska S.A. otrzymała Laur Pierwszeństwa za 2007 rok. Jest tonagroda w konkursie zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Specjalną StrefęEkonomiczną. Michelin został nagrodzony za tworzenie nowych miejsc pracy orazprowadzone inwestycje.

 

Ekspresowo z Olsztynka do Nidzicy

Na początku sierpnia bieżącego roku GDDKiA ogłosiła przetarg na budowędrogi ekspresowej S7 z Olsztynka do Nidzicy, wraz z budową obwodnicy Olsztynka.Zwycięzca przetargu zrealizuje inwestycję w systemie „Zaprojektuj izbuduj”.

 

Kto wybuduje S7 Olsztynek-Nidzica?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 z Olsztynka do Nidzicy. Swojeoferty cenowe złożyło pięć konsorcjów. Wszystkie przekroczyłybudżet zaplanowany przez GDDKiA na realizację tego zadania.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Kilkadziesiąt wariantów dla szesnastki

Olsztyński Oddział GDDKiA zakończył właśnie inwentaryzację przyrodnicządla zadania przebudowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Sorkwity-Orzysz-Ełk. Jejwyniki będą stanowiły podstawę dalszych prac nad przygotowaniem przebudowydrogi. 17 lutego odbędzie się spotkanie z ekologami w tej sprawie. W sumie doanalizy jest ponad 40 wariantów przebiegu trasy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warminsko mazurska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017