Wyszukiwałeś:

warminsko X

mazurska X

. Znaleziono 354 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warminsko mazurska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 354 wszystkich):

Inwestycje na Warmii i Mazurach

W województwie warmińsko-mazurskim rusza przebudowa dróg naodcinkach Miłakowo - Dobre Miasto, Bartoszyce - Kętrzyn, Boćwinka - Grabowo.Przedsięwzięcie o wartości 95 mln zł jest jedną z największych inwestycjisamorządu wojewódzkiego.

 

Przebudowy na Warmii i Mazurach

W województwie warmińsko-mazurskim realizowane są projekty przebudowy trzechciągów dróg wojewódzkich o wartości 95 mln zł. Inwestycje na odcinkuBartoszyce-Kętrzyn, Miłakowo-Dobre Miasto oraz Boćwinka-Grabowo to jedne zwiększych inwestycji drogowych samorządu województwa realizowane w ramachunijnego programu ZPORR.

 

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

Przejście jak autostrada

Dwa razy więcej pojazdów jest odprawianych przez drogowe przejściegraniczne w Gołdapi (woj. warmińsko-mazurskie). To dzięki czterem otwartympasom drogowym. Warunkiem ich uruchomienia było zakupienie nowego sprzętu.

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Przebudowy i obwodnice w warmińsko-mazurskim

Ruszyła budowa obwodnicy Spręcowa (woj. warmińsko-mazurskie) oraz przebudowadrogi krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Prace rozpoczęły się w drugiejpołowie marca i potrwają do końca bieżącego roku. Wykonawcą prac owartości 93 mln zł jest firma Budimex-Dromex.

 

Laur Pierwszeństwa dla Michelin

Firma Michelin Polska S.A. otrzymała Laur Pierwszeństwa za 2007 rok. Jest tonagroda w konkursie zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Specjalną StrefęEkonomiczną. Michelin został nagrodzony za tworzenie nowych miejsc pracy orazprowadzone inwestycje.

 

Interwencja w sprawie szesnastki

Z uwagi na planowane przez Ministra Infrastruktury wstrzymanie wydatkówna budowę odcinka drogi S-5 oraz przebudowę drogi krajowej nr 16 na rzeczdwóch nowych inwestycji związanych z budową autostrad władzewojewództwa warmińsko-mazurskiego wystosowały pismo, by zapobiecrelokacji środków.

 

Nowe drogi w województwie warmińsko-mazurskim

Ponad 175 km dróg powiatowych i gminnych powstanie w 2010 roku wwojewództwie warmińsko-mazurskim dzięki Narodowemu ProgramowiPrzebudowy Dróg Lokalnych. Inwestycje drogowe powinny być zakończone do30 listopada 2010 roku. 

 

DK 63 - Orzysz przebudowa

Trwa przebudowa drogi krajowej nr 63 pod Orzyszem (warmińsko-mazurskie). Robotytrwają wzdłuż drogi Orzysz-Grądy na odcinku 2,2 kilometra. Po remonciepoprawi się bezpieczeństwo jazdy. Utrudnienia potrwają najpóźniej dokońca kwietnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warminsko mazurska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017