Wyszukiwałeś:

warminskomazurska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warminskomazurska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Inwestycje w motoryzacji

Przybywa nowych inwestycji zagranicznych w sektorze motoryzacyjnym w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału(9% kapitału zainwestowanego ogółem) powodując, że cała branża stałasię liderem sektora produkcyjnego w Polsce.

 

10 lat Michelin w Polsce

Właśnie mija 10 lat od rozpoczęcia działalności koncernu Michelin w Polsce.Firma zatrudniła w Polsce już ponad 3 700 osób. Trwa realizacja kolejnychprojektów inwestycyjnych.

 

Nowe projekty Michelin

Obchody 10-lecia obecności Michelin w Polsce to doskonała okazja doprzedstawienia planów inwestycyjnych firmy na najbliższe lata. Na początku2005 roku Grupa Michelin rozpoczęła rozbudowę olsztyńskiej fabryki opon.

 

Michelin i MAN - liderzy inwestycji green field

Po raz drugi redakcja The Warsaw Voice przyznała nagrody za największeinwestycje typu green field w Polsce. W ścisłej czołówce znalazły sięfirmy z sektora motoryzacyjnego Michelin - Polska S.A. i MAN-STAR Trucks Sp. zo.o.

 

Michelin zainteresowany rozszerzeniem SSE

Warmińsko-Mazurska SSE stara się o poszerzenie swojego obszaru m.in. wWielbarku, Iławie, Pasłęku, Olsztynie i Elblągu. Większa strefa to noweinwestycje i miejsca pracy w regionie. Na decyzję Ministerstwa Gospodarki czekam.in. Michelin w Olsztynie.

 

Michelin pożycza pieniądze

Francuski oponiarski gigant Michelin pożyczył swojemu polskiemu oddziałowi,zlokalizowanemu w Olsztynie, 446 mln euro w obligacjach. Pieniądze będąprzeznaczone m.in. na nowe inwestycje.

 

Michelin zainteresowany kolejną inwestycją

Francuska grupa Michelin planuje kolejną inwestycję w naszym kraju. Na terenieWarmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej może powstać obiektprodukcyjny o wartości kilkuset milionów złotych. Szczegółydotyczące inwestycji nie są jeszcze znane.

 

Laur Pierwszeństwa dla Michelin

Firma Michelin Polska S.A. otrzymała Laur Pierwszeństwa za 2007 rok. Jest tonagroda w konkursie zorganizowanym przez Warmińsko-Mazurską Specjalną StrefęEkonomiczną. Michelin został nagrodzony za tworzenie nowych miejsc pracy orazprowadzone inwestycje.

 

Wasiak będzie produkować części do MAN-ów

Na terenie podstrefy Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejpowstanie nowa fabryka, w której spółka Wasiak Technology będzieprodukować części na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, m.in. dla koncernuMAN.

 

Michelin inwestuje i zwiększy produkcję

Francuski koncern Michelin rozwija swoje inwestycje na Warmii i Mazurach. Francuzi zapowiedzieli, że do końca 2015 roku zainwestują w strefie conajmniej ponad 81 mln  zł. Celem jest podniesienie produkcji z 38 tysięcyton opon rocznie (ok. 447 000 sztuk), do poziomu 50 tysięcy ton (ok. 588 000sztuk) w 2015 roku, co zwiększy wydajność o ponad 30%.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warminskomazurska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017