Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

drogi X

miejskie X

utrudnienia X

ruchu X

. Znaleziono 43 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie drogi miejskie utrudnienia w ruchu

Spróbuj też wyszukać: sandomierz utrudnienia w ruchu piotrków trybunalski warszawa mazowieckie drogi miejskie utrudnienia w ruchu na trasie do białegostoku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Warszawa: Utrudnienia w ruchu

W związku z modernizacją linii tramwajowej między placem Zawiszy a rondemWaszyngtona wystąpią poważne utrudnienia w ruchu w Alejach Jerozolimskich i walei Solidarności w Warszawaie. Prace potrwają do października.

 

‘Warszawa zdąży na Euro 2012’

„Przez najbliższe dwa lata Warszawa będzie wielką budową. Ale potembędzie lepiej. Warszawa zdąży na Euro 2012” – zapewniłaprezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas briefingu.

 

Warszawa – sezon frezowań ruszył

Pełną parą ruszyły weekendowe odnowy nawierzchni w Warszawie. ZarządDróg Miejskich otrzyma dodatkowe 40 mln zł na remonty ulic. Miastochciałoby w tym roku wykonać odnowy nawierzchni przynajmniej 100 km ulic.

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

Warszawa: utrudnienia na pl. Bankowym

Od niedzieli 10 maja rozpocznie się kolejny etap robót modernizacyjnychna trasie W-Z w Warszawie. Znikną zwężenia jezdni ul. Wolskiej przyskrzyżowaniu z ul. Młynarską a do remontu pójdzie skrzyżowanie wsamym centrum miasta – rozjazdy na pl. Bankowym. Ruch drogowy naskrzyżowaniu al. Solidarności z ulicami Marszałkowską i Andersa będzieutrudniony do 20 czerwca.

 

Warszawa: zmiany na węźle Marsa

Trwają intensywne prace przy budowie węzła Marsa czyli skrzyżowania TrasySiekierkowskiej z drogą krajową nr 2. Z początkiem września zmieniła sięorganizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Płowiecka, Marsa i Ostrobramska wWarszawie. Samochody zostaną skierowane na wybudowane fragmenty przyszłegoronda i nową jezdnię ulicy Marsa. Węzeł Marsa ma być gotowy w listopadzie2011 r. Prace wyceniono na 124 mln zł.

 

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

W związku z budową mostu Północnego w nocy z 15 na 16 października naWybrzeżu Gdyńskim zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany w organizacjiruchu potrwają do 6 listopada.

 

Uroczystości żałobne w Warszawie – zmiany w komunikacji

W związku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie po katastrofieprezydenckiego samolotu w Smoleńsku w rejonie Pl. Piłsudskiego, a od soboty wobszarze zamkniętym ulicami Al.Jerozolimskie-Al. Jana Pawła II – TrasaW-Z-Wisłostrada, wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia ruchu.

 

Duże utrudnienia w Markach

Od wtorku, 5 kwietnia br. nastąpi duża zmiana w organizacji ruchu na ul.Piłsudskiego w Markach w związku z przebudową Trasy Toruńskiej(województwo mazowieckie). W związku z kolejnym etapem prac wykonawcaznacząco ograniczy ruch.

 

Warszawa: Utrudnienia na skrzyżowaniu Kaliskiego i Radiowej

W związku z budową ronda zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul.Radiowej z ul. Kaliskiego w Warszawie. Na ul. Radiowej zostanie wprowadzonyjeden kierunek ruchu – w stronę granic miasta. Nadal zamknięta dla ruchubędzie ul. Kaliskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Radiową i pomiędzy ul.Radiową a ul. Gąsiorowskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie drogi miejskie utrudnienia w ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018