Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

inwestycje X

drogowe X

obiekty X

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie inwestycje drogowe obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Inwestycje drogowe w stolicy

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, przedstawił plan inwestycji drogowych naterenie stolicy, na lata 2008-2009. W ciągu dwóch lat zostaną zrealizowaneważne inwestycje, których łączny koszt wyniesie 2,5 mld zł

 

Warszawa: Estakada Bielańska gotowa

Została oddana do użytku wyremontowana przez firmę Skanska wschodnia EstakadaBielańska w Warszawie, biegnąca w kierunku Łomianek. Otwarcie nowego obiektukończy pierwszy etap robót mostowych.

 

Warszawa: Estakady otwarte

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował, że w nocy 2 grudniaotwarto dla ruchu estakady w ciągu Al. Jerozolimskich nad skrzyżowaniem z ul.Popularną w Warszawie. To jednak nie koniec prac, które potrwają dokońca maja.

 

Warszawa: Remont estakad Łazienkowskich

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o rozpoczęciu praczwiązanych z remontem estakad zjazdowych mostu Łazienkowskiego. Pracebudowlane na czterech estakadach będą prowadzone przez ponad osiem miesięcy.

 

Warszawa: Trwają prace na estakadach

Trwają prace związane z zaplanowanym remontem estakad Mostu Łazienkowskiego wWarszawie. W połowie lutego bieżącego roku wyłączono dla ruchu estakadyzjazdowe, a w dniu dzisiejszym zamknięte zostaną kolejne dwie estakady.

 

Warszawa: Jeszcze wiele do zrobienia przed Euro 2012

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o konferencji prasowej poświęconejprzygotowaniom stolicy do Euro 2012. Zaproszeni goście podsumowali pierwszy rokprzygotowań. Do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, Warszawę czekają ogromnezmiany.

 

Warszawa: Remont wiaduktu na Powązkowskiej

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o rozpoczętym remonciewiaduktu nad linią PKP, w ciągu ulicy Powązkowskiej w Warszawie. W związku zpracami prowadzonymi przez firmę Skanska, kierowców czekają utrudnieniaw ruchu.

 

Warszawa: Remont wiaduktu zgodnie z planem

Od początku czerwca bieżącego roku trwa remont wiaduktu w ciągu ulicyPowązkowskiej w Warszawie. Prowadząca prace firma Skanska zdążyła jużzgodnie z harmonogramem przeprowadzić frezowanie nawierzchni ulicyPowązkowskiej.

 

Warszawa: Ruszył remont mostu

W poniedziałek 7 lipca rozpoczął się oczekiwany remont mostu i wiaduktuPoniatowskiego w Warszawie. Obiekt będzie całkowicie zamknięty dla ruchu, wzwiązku z czym kierowców czekają utrudnienia. Prace remontowe mająpotrwać do 21 sierpnia bieżącego roku.

 

Warszawa: Rusza remont wiaduktu północnego

W miniony weekend otwarto dla ruchu wiadukt południowy w ciągu ulicyPowązkowskiej w Warszawie. Teraz drogowcy rozpoczną remont wiaduktupółnocnego. Zgodnie z harmonogramem wszystkie prace mają sięzakończyć do 31 grudnia tego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie inwestycje drogowe obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018