Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

obiekty X

inzynieryjne X

drogowe X

drogi X

miejskie X

obiekty X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie obiekty inzynieryjne drogowe drogi miejskie obiekty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Rusza remont Estakad Bielańskich

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie zawarł umowę w firmą Skanska naremont Estakad Bielańskich w ciągu Wisłostrady. Wyburzenie i budowa nowychestakad będą kosztowały ponad 107 milionów złotych.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Trzej chętni na most Krasińskiego

Otwarto oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji technicznej mostuKrasińskiego w Warszawie. Arteria ma połączyć ulicę Budowlaną naBródnie z placem Wilsona na Żoliborzu. Projekt ma powstać w ciągu 240dni od dnia podpisania umowy.

 

Rozstrzygnięty przetarg na Most Krasińskiego

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wybrał firmę, któraprzygotuje dokumentację techniczną dla Mostu Krasińskiego w Warszawie. Wdalszej kolejności wyłoniony zostanie wykonawca przeprawy przez Wisłę.Inwestycja pochłonie około 480 mln zł i powinna zakończyć się w 2010 roku.

 

Warszawskie wiadukty na finiszu

Osiem ciężarówek o łącznej wadze ponad 200 ton sprawdzałowytrzymałość wiaduktu, który już niedługo bezkolizyjnie połączyTrasę Siekierkowską i ulicę Płowiecką w Warszawie. W najbliższychtygodniach zostaną ukończone dwie kolejne estakady.

 

Nowy tunel w stolicy

Dzielnica Wawer zyska nowy bezkolizyjny przejazd pod linią kolejową w ciąguulic Żegańska/Zwoleńska. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisałprzetarg na sporządzenie dokumentacji technicznej dla tej inwestycji.

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Pierwszy wiadukt w ciągu S8 oddany do użytku

Kierowcy mogą korzystać z nowego wiaduktu pomiędzy ulicami Marywilską iModlińską w ciągu przebudowywanej Trasy Toruńskiej w Warszawie. Nowy wiaduktposiadający dwa pasy ruchu w kierunku Centrum, w całości przejął ruch ztymczasowego obiektu, dawnego mostu Syreny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie obiekty inzynieryjne drogowe drogi miejskie obiekty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018