Wyszukiwałeś:

warszawa X

mazowieckie X

projekty X

drogowe X

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa mazowieckie projekty drogowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Warszawa: Znikną korki na Puławskiej

GDDKiA O/Warszawa wyłoniła wykonawcę prac przy przebudowie ul. Puławskiej naodcinku granica m. Warszawa – ul. Energetyczna w Piasecznie. Pracerozpoczną się w marcu i zakończą w grudniu tego roku. Do finansowaniainwestycji o wartości 55 mln zł dołączyły się sąsiadujące centrahandlowe – Auchan (15 mln zł) i The Outlet Company (3 mln zł).

 

Warszawa: Modlińska do poszerzenia

Zarząd Dróg Miejskich rozpisał przetarg na budowę drugiej jezdni ulicyModlińskiej od Aluzyjnej do granicy miasta. Oferty zostaną otwarte napoczątku lipca.

 

Warszawa: przetarg na Poleczki

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisał przetarg w wyniku,którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.

 

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert wprzetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej wWarszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie30 mln zł.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Warszawa: Wyremontują kolejne ulice

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o wyborzewykonawców, którzy przez dwa sezony będą remontować warszawskieulice. Firmy Skanska S.A. i P.P.U.H Efekt zrealizują zadanie podzielone nacztery części, których łączna wartość to około 45 mln zł.

 

Warszawa: Poszerzą Aleję Wilanowską

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na modernizacjęjednej z arterii, Alei Wilanowskiej. W ramach inwestycji na całej długościpowstanie droga dwujezniowa. Według harmonogramu prace drogowe powinny sięzakończyć pod koniec przyszłego roku.

 

Warszawa: Aż 11 chętnych na budowę węzła

W przetargu na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie, ogłoszonym w połowiemaja przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, chce wziąć udział aż11 firm. Złożyły one wnioski o dopuszczenie do kolejnego etapu postępowania.Wybrane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty.

 

Warszawa: Tymczasowe wiadukty na Andersa

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie planuje budowę tymczasowychwiaduktów w ciągu ulicy Andersa. Ma to związek ze złym stanemtechnicznym istniejącego obiektu, który może zostać całkowiciezamknięty dla ruchu.

 

Nowe rozwiązania drogowe dla stolicy?

Z uwagi na duże obciążenie trasy wyjazdowej z Warszawy w kierunkupółnocnym, szczególnie z prawobrzeżnej części miasta, wojewodamazowiecki wystąpił do GDDKiA, z prośbą o rozważenie budowy dodatkowegowyjazdu z prawobrzeżnej części miasta m.in. w stronę Nowego DworuMazowieckiego i Portu Lotniczego Modlin – do drogi krajowej nr 7, jakonowego elementu sieci dróg krajowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warszawa mazowieckie projekty drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018