Wyszukiwałeś:

warsztaty X

samochodowe X

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warsztaty samochodowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Ważny jest wybór warsztatu

Szukając warsztatu, w którym moglibyśmy dokonać naprawy naszegosamochodu, często działamy na "chybił-trafił", ryzykującniefachową usługę, stratę pieniędzy, czasu oraz nerwów.

 

Serwisy - lepszy autoryzowany czy niezależny?

Odpowiedź na powyższe pytanie z pewnością do łatwych nie należy. Dziśpostaramy się jednak przybliżyć wyniki pewnego badania, któreobrazują, jak różne serwisy samochodowe reagują na kontakt z nimidrogą mailową. Czyli, czy warto wysyłać jakiekolwiek zapytania do serwisupocztą elektroniczną, czy lepiej odpuścić sobie tę drogę kontaktu.

 

Gdy naprawią nie to, co trzeba...

Oddając nasze auto w ręce mechanika liczymy, że odbierzemy je sprawne igotowe do jazdy. Zdarza się jednak i to dość często, że podczas wizyty wwarsztacie samochodowym nie wszystkie zaplanowane rzeczy zostały wykonane,bądź zrobione coś ponad plan. Radzimy, jak tego uniknąć.

 

Motoryzacyjny aftermarket daje pracę

W 2010 roku w firmach związanych z rynkiem części i usług motoryzacyjnychpracowało 220 tysięcy Polaków - informują organizatorzy V KonferencjiNiezależnego Rynku Motoryzacyjnego. To ogromny potencjał biorąc pod uwagę,że dealerzy samochodowi zatrudniali tylko ok 15 tys., a producencisamochodów ok. 25 tys. osób

 

Oto najlepsze sieci warsztatowe

Praktycznie każdy właściciel samochodu co najmniej dwa razy w roku odwiedzaserwis samochodowy – choćby przy okazji wymiany opon czy koniecznościdokonania przeglądu. Niektórzy korzystają z usług autoryzowanychserwisów, inni zaprzyjaźnionego mechanika. Swoich zwolennikówmają także warsztaty sieciowe, dla których to właśnie przedstawiamyranking najlepszych sieci działających w naszym kraju.

 

Kto i po co odwiedza warsztat, i ile tam płaci?

Z usług mechanika samochodowego najczęściej korzystamy w ramach szkody z OClub AC, której naprawa waha się od 2 do 5 tys. złotych. Jeślidecydujemy się na naprawę prywatną, wówczas nasze wydatkinajczęściej zamykają się w kwocie do 1 tysiąca złotych.

 

Wątek na forum: Program do serwisu samochodowego

Ktoś zna coś dobrego do zarządzania zleceniami w warsztacie samochodowym? ~Piotr

 

A Ty jak wybierasz swojego mechanika?

Idealny mechanik samochodowy? Zaufany, fachowiec, oferujący tanie naprawy i dotego z niedaleko zlokalizowanym warsztatem samochodowym. Nie każdy jednak maszczęście spotkać takiego na swojej motoryzacyjnej drodze życia. Jak zatempolscy kierowcy wybierają miejsce napraw swoich samochodów?

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Wątek na forum: Oferta dla warsztatów samochodowych

Witam!nnPragnę poinformować Was o nowym projekcie naszego sklepu skierowanym głównie do warsztatów i firm z branży motoryzacyjnej. Chcemy wprowadzić na rynek samochodowy rozwiązanie opierające się na współpracy typu Business To Business, a mianowicie:nnProjekt Warsztat.iParts.pl to nowa inicjatyw...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "warsztaty samochodowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017