Wyszukiwałeś:

wartosc X

rezydualna X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wartosc rezydualna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Opłaca się kupić Hyundaia

Jak wynika z najnowszych analiz niezależnej agencji badania rynkuEurotaxGlass's, wartość rezydualna dla modeli Hyundaia z rodziny 'i' (i10, i20oraz i30) utrzymuje się w Polsce na wysoce konkurencyjnym poziomie.

 

Hyundai ix35 będzie "trzymać" wartość

Nie tak dawno temu informowaliśmy o świetnym debiucie rynkowym Hyundaia ix35.Jest duża szansa, iż ten trend się utrzyma. Kompaktowy SUV Hyundaia, wedługEurotaxGlass's, ma utrzymać bowiem w Europie wysoką wartość po trzech latachużytkowania.

 

Tę Mazdę opłaca się kupić

Kupując samochód kierujemy się różnymi czynnikami. Atrakcyjnymwyglądem, funkcjonalnością i praktycznością, które zaspokajająnasze potrzeby, korzystną ceną... Dla wielu istotnym czynnikiem jest takżewartość rezydualna, czyli cena, za jaką będziemy w stanie odsprzedać naszeauto, gdy już nam się znudzi.

 

Wysoka wartość rezydualna nowej hybrydy Lexusa

Zakup pojazdu hybrydowego, mimo braku jakichkolwiek ulg na rynku polskim,zaczyna się powoli coraz bardziej opłacać. Okazuje się, że hybrydy mająniższe koszty eksploatacji, a także mogą się pochwalić wysoką wartościąrezydualną. Doskonałym przykładem jest nowy Lexus IS 300h.

 

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia i10

Hyundai dogonił europejską czołówkę już w wielu dziedzinach.Ostatnie badania wykazały, że również pod względem wartościrezydualnych swoich modeli może konkurować z kluczowymi rywalami na rynkacheuropejskich. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy Hyundai i10.

 

Skoda Rapid Spaceback z najwyższą wartością rezydualną

Badania firmy EurotaxGlass pokazują, że Rapid Spaceback wśródsamochodów kompaktowych utrzymuje najwyższą wartość rezydualną.

 

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Wśród ciężkich samochodów dostawczych, a więc pojazdówo wybitnie użytkowym charakterze, duże znaczenie ma wartość rezydualna. Wrankingu firmy Eurotax za ubiegły rok w tej grupie aut najwyższą wartośćtego wskaźnika ma Iveco Daily.

 

Nowa Skoda Superb straci wartość najwolniej

Jeśli szukasz samochodu w segmencie D i głowisz się co wybrać, by jaknajlepiej odsprzedać po latach, to skieruj swoje kroki do salonu Skody. NowySuperb powinien doskonale opierać się deprecjacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wartosc rezydualna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017