Wyszukiwałeś:

wartosc X

rezydualna X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wartosc rezydualna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

Lexus LS 600h - najlepszy samochód luksusowy Fleet Awards Polska 2008

W tej klasie, jak w żadnej innej, liczył się prestiż marki i osiągi,kosztem ceny. Pokazuje to zwycięski samochód, który kosztował523 tys. zł. To o 130 tys. więcej niż drugi najdroższy w stawce BMW 7. Za copłaci się w Lexusie?

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

Opel podał ceny modelu Insignia

Nowy Opel Insignia zadebiutował właśnie podczas MiędzynarodowychTargów Motoryzacyjnych 2008 w Londynie. Mimo, że zastosowane technologiei stylistyka plasują model w czołówce aut klasy średniej, cenynależą do jednych z najprzystępniejszych w tym segmencie.

 

Volkswagen Caddy Maxi Furgon: Zakład Usług... Transportowych

Wyjątkowa jakość samochodów dostawczych Volkswagena, nie budzi unikogo żadnych wątpliwości. Wystarczy wspomnieć dużą popularność modeluT, który produkowany jest już sześćdziesiąt lat. Tym razem dotestów wzięliśmy dostawczą wersję modelu Caddy Maxi o nazwie Furgon.Czy stanie się on równie popularny, jak jego nieco większy kuzyn, czaspokaże.

 

Mercedesy najmniej tracą na wartości

Jak wynika z badań rynkowych niemieckiego instytutu Bahr&Fess Forecast wSaarbrucken osobowe Mercedesy należą do marek, które najlepiejtrzymają wartość.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Opłaca się kupić Hyundaia

Jak wynika z najnowszych analiz niezależnej agencji badania rynkuEurotaxGlass's, wartość rezydualna dla modeli Hyundaia z rodziny 'i' (i10, i20oraz i30) utrzymuje się w Polsce na wysoce konkurencyjnym poziomie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wartosc rezydualna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017