Wyszukiwałeś:

weekend

. Znaleziono 818 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: weekend

Spróbuj też wyszukać: narodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 818 wszystkich):

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Policja apeluje przed weekendem

Przed nami kolejny w tym roku świąteczny weekend. Wielu kierowcówwyruszy w trasy. Na drogach pojawi się więcej funkcjonariuszy, którzybędą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie majązapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednakżebezpieczeństwo na drogach w tym czasie w głównej mierze zależy odsamych kierowców.

 

"Weekend bez ofiar"... z ofiarami

Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa "Weekend bez ofiar" chyba niezrobiła większego wrażenia na użytkownikach dróg. W ciągu ostatniegoweekendu na polskich drogach zginęły aż 44 osoby. Więcej niż w poprzedniewakacyjne weekendy.

 

Bezpiecznie w długi weekend

Kolejny wydłużony weekend w związku ze świętem Trzech Króli okazałsię stosunkowo bezpieczny na polskich drogach. W 224 wypadkach drogowychzginęło 18 osób, a 281 zostało rannych. Zatrzymano też ponad tysiącnietrzeźwych kierowców.

 

Czy czeka nas "czarny" długi weekend na drogach?

Choć ubiegłoroczny długi weekend majowy był stosunkowo bezpieczny, nadrogach zginęło "zaledwie" 37 osób, to jednak tegorocznestatystyki Świąt Wielkanocnych pokazują, że wcale ta pozytywna tendencja niemusi się utrzymać.

 

Bilans długiego weekendu okiem Policji

53 osoby zginęły, a 604 zostały ranne – to bilans 462wypadków, do których doszło na polskich drogach podczas długiegosierpniowego weekendu . Policjanci zatrzymali aż 2.972 nietrzeźwychkierujących.

 

Jak uniknąć mandatu w długi weekend

Rusza kolejny długi weekend, ostatni już taki podczas tegorocznych wakacji.Wielu z nas zapewne wyruszy na krótki wypoczynek, na drogach można sięwięc spodziewać zwiększonego ruchu. O czym powinni pamiętać kierowcy, abyuniknąć mandatu?

 

I znowu długi weekend

Jutro zaczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim zwiększy się ruch napolskich drogach. A to niestety oznacza, że może być niebezpieczniej.Zachowajmy więc rozwagę, tym bardziej, że pojawi się również więcejpatroli policyjnych.

 

Tragiczniejszy długi weekend

465 wypadków, 46 zabitych i 577 rannych - tak przedstawiają sięstatystyki długiego weekendu przy okazji Bożego Ciała. Od środy do niedzielipolicjanci zatrzymali ponadto 1801 nietrzeźwych kierowców.

 

Nieco spokojniejszy długi weekend majowy

Policjanci drogówki odnotowali w tegorocznym długim weekendzie majowymmniejszą liczbę zdarzeń drogowych niż przed rokiem. W sumie w te dni nadrogach zginęło jednak 30 osób.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017