Wyszukiwałeś:

weekend

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: weekend

Spróbuj też wyszukać: narodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Cabrio-weekend w Niemczech

Najbliższy weekend w Niemczech zostanie zdominowany przez nowe produkty CabrioVolkswagena i Opla. Ten pierwszy wprowadza do sprzedaży model Eos, drugi AstręTwinTop.

 

Długi weekend? Włącz światła!

Zbliża się kolejny długi weekend, czyli jak wiadomo okres wzmożonego ruchuna drogach i co za tym idzie, zwiększonego ryzyka wypadków na drogach. Wciągu najbliższych dni policja będzie patrolować najważniejsze trasy,upominając kierowców o włączenie świateł.

 

Jednak bezpieczniej

Ostatni sierpniowy weekend, przedłużony za sprawą wtorkowego świętaskończył się dużo bezpieczniej niż rok temu. Pomimo niesprzyjającychwarunków atmosferycznych odnotowano mniej wypadków, rannych oraz ofiarśmiertelnych.

 

Bezpieczniejsze Święta

Święta, święta i po świętach. Niestety nie dla wszystkich zakończyłysię one szczęśliwym powrotem do domów. Jak zwykle doszło do wieluwypadków drogowych, choć jak pokazują statystyki policyjne było ichznacznie mniej niż w ostatnich latach.

 

DSMP: Teraz Most

Dla zawodników startujących w cyklu Długodystansowych SamochodowychMistrzostw Polski najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Poraz pierwszy w tym sezonie Polacy będą mieli możliwość sprawdzenia swoichsił na tle kierowców z Czech.

 

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Brawura i alkohol - długi weekend na drogach

Podczas pięciu dni weekendu (środa-niedziela) w całym kraju doszło do 612wypadków drogowych, w których zginęło 65 osób, a 801zostało rannych. Sprawdziły się przewidywania policjantów –więcej nietrzeźwych wsiadło do aut. To rekordowa liczba kierujących poalkoholu – 2683.

 

Policja apeluje przed weekendem

Przed nami kolejny w tym roku świąteczny weekend. Wielu kierowcówwyruszy w trasy. Na drogach pojawi się więcej funkcjonariuszy, którzybędą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie majązapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednakżebezpieczeństwo na drogach w tym czasie w głównej mierze zależy odsamych kierowców.

 

Ostrożnie w ostatni weekend wakacji

345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wszystkichdotychczasowych, wakacyjnych weekendów tego roku. To o 152 ofiary mniejaniżeli rok wcześniej. Zadbajmy wspólnie, by te statystyki ostatniego,rozpoczynającego się weekendu były jak najmniej tragiczne. Od piątku doniedzieli kilka tysięcy policjantów czuwać będzie nad powrotami zwakacyjnych wojaży.

 

Tragiczny weekend na drogach

W miniony weekend na polskich drogach zginęło 22 pieszych - tylko w sobotęśmierć poniosło 16 osób. To tragiczny bilans ostatnich dni. W sumiedoszło do 342 wypadków, w których rannych zostało 409osób, a zginęło 41. Policjanci po raz kolejny apelują dokierowców o ostrożną jazdę a do samych pieszych, by stosowali elementyodblaskowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017