Wyszukiwałeś:

wersja X

Long X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wersja Long

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Bardzo długa S Klasa

Na zdjęciu jest chyba tylko wersja Long... ~MATEUSZ S

 

Wydłużony Chrysler 300 C

Na targach samochodowych w Nowym Jorku Chrysler zaprezentuje wydłożoną opiętnaście centymetrów wersję modelu 300 C. Wydłużenie karoserii ma daćpasażerom siedzącym z tyłu jeszcze większy komfort jazdy.

 

Gaz Gazela w wersji Long

Firma Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli z silnikiem nalicencji Steyr, wprowadził do sprzedaży od początku kwietnia wersjesamochodów z wydłużonym rozstawem osi.

 

Toyota Dyna - niewykorzystany potencjał

Testowana przez nas Toyota Dyna w wersji Igloocar w zamiarze producenta ma byćsamochodem przeznaczonym do ciężkiej pracy. Stworzona jest z myślą o smallbiznesie: właścicielach małych sklepów, którzy sami zaopatrująsię w towar, i niewielkich hurtownikach rozwożących swój asortyment doklientów.

 

Wydłużona Panamera wkrótce

Już za rok powinna się pojawić wydłużona wersja Porsche Panamera. Autopowstanie ze względu na rosnące zainteresowanie takimi modelami na rynkachwschodnich oraz w  Ameryce.

 

Mercedes Klasa A: Miłe autko

5 Samochód bardzo praktyczny. Zwlaszcza wwersji long ,po zlożeniu siedzeń to mala bagażówka .Jazda nim to czystaprzyjemność na codzień , jedyne co przeszkadza w polsce to niewielkiprześwit spodu , w teren sie napewno nie nadaje

 

Chrysler 300 w wersji Luxury Series

Chrysler zaprezentował swoją flagową limuzynę, która pojawi się narynku w specjalnej wersji nazwanej Luxury Series. Pod maską tego modelu znajdziemy jednostkę V6 Pentastar.

 

Mercedes Klasa A: Ładne prestiżowe auto mieskie już za rosądne pieniądze

4.5 Szczerze polecam w wersji LONG z czteremafotelami osobno regulowanymi. Inne wersje również polecam ale min. to wersjaELEGANCE

 

Wątek na forum: jakie Pajero wybrać?

Witam wszystkich. Przymierzam się do kupna Pajera II. Musi być w wersji long. Chodzi mi o auto rodzinne na wyprawy, bez typowego off roudu czy podtopień. Po prostu, załadować rodzinę i wyjechać gdzieś do lasu itp. Zastanawiam się nad silnikiem 2500 bądź 2800. Z tego co mówią 2500 jest za słaby do...

 

Nowa E-klasa z dłuższym rozstawem osi

Choć średnia wzrostu mieszkańców Chin jest wyraźnie niższa niż np.Europejczyków, to jednak to w Państwie Środka lepiej sprzedają sięlimuzyny z wydłużonym rozstawem osi. Nie dziwi zatem miejsce światowejpremiery Mercedesa klasy E w wersji Long.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wersja Long".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017