Wyszukiwałeś:

wersja X

produkcyjna X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wersja produkcyjna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Pierwsze zdjęcia z taśmy nowego Mondeo!

Reporterom zagranicznego magazynu Auto Express udało się dotrzeć na taśmęprodukcyjną nowego Forda Mondeo. Okazało się, że wersja produkcyjna będzieróżnić się tylko w małych detalach od koncepcyjnego modelu testowanegojeszcze niedawno na wyspach Bahama.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

355 dni do Dodge'a Challengera

Dodge Challenger, którego wersja produkcyjna zostanie zaprezentowana wprzyszłym roku podczas salonu Chicago Auto Show, będzie wytwarzany wkanadyjskiej fabryce DaimlerChrysler.

 

Kia cee'd na sportowo

Będzie to już trzeci samochód koreańskiej marki przygotowany przezEuropejczyków dla klientów ze Starego Kontynentu. Po tym jakpopularność zdobywała wersja pięciodrzwiowa, a następnie kombi, przyszedłczas na trzydrzwiową wersję Pro-cee`d o sportowych zapędach.

 

GLK: Najmniejsza terenówka Mercedesa

Już za kilka dni, na targach motoryzacyjnych w Detroit, zaprezentowany zostanieprototypowy jeszcze Vision GLK Freeside. Na wersję produkcyjną, którajednak wiele różnić już się nie będzie, przyjdzie nam poczekać dojesieni tego roku.

 

Nowy Lotus na testach

Brytyjska marka Lotus, o której w ostatnim czasie było dość cichozamierza znów powrócić do pierwszej ligi producentówsupersamochodów. Zagraniczni dziennikarze przyłapali zamaskowanysamochód tej marki testowany w zimowych warunkach.

 

TT Clubsport Quattro do produkcji

W zeszłym roku podczas targów Essen Motor Show Audi zaprezentowałobardzo ciekawy koncept. Było to studium o nazwie TT Clubsport Quattro,samochód który na pierwszy rzut oka miał być tylko ciekawostką,ale na pewno nie wersją produkcyjną.

 

Audi S5 z miękkim dachem

Najnowszy kabriolet Audi ma oficjalnie zadebiutować dopiero w styczniu, gdyodbędą się targi w Detroit. Jednak jego wersja produkcyjna jest jużtestowana na drogach publicznych. Audi A5 z miękkim dachem zostało uchwycone wobiektywie.

 

Niezwykle oszczędne Volvo S60 concept

Choć do premiery nowej generacji Volvo S60 przewidzianej na 2010 rok trochęczasu jeszcze pozostało, szwedzki koncern zdradza, w jakim kierunkustylistycznym podąży wersja produkcyjna. Na styczniowej wystawie w Detroitpokazany zostanie bowiem S60 concept.

 

Audi e-tron trafi do produkcji

W ciągu kolejnych 24 miesięcy Audi ma rozpocząć zaawansowane testy drogoweelektrycznego modelu e-tron. Informację tą potwierdzają sami przedstawicieleniemieckiej marki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wersja produkcyjna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017