Wyszukiwałeś:

wezel X

Kleszczewo X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Kleszczewo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

S-5 ekspresowo

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetargi na projekty wszystkich odcinków planowanej 157 kmdrogi ekspresowej S-5 na terenie Wielkopolski.

 

Wschodnia obwodnica Poznania tuż, tuż…

Do końca października  GDDKiA powinna podpisać umowę z firmami,które wybudują wschodnia obwodnice Poznania - drogę S5 z Poznania doGniezna. Jej koszt to ponad 1 mld zł.

 

Zatoczą ring wokół Poznania

W lipcu wystartowały prace budowlane przy zachodniej obwodnicy Poznania, a wlistopadzie powinna ruszyć budowa obwodnicy wschodniej. Budowa ekspresowejdrogi S5 z Poznania do Gniezna wyniesie ponad 1 mld zł i będzie dopełnieniemdróg otaczających Poznań. Obwodnica wschodnia rozpoczynać się będziena autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrów przedGnieznem. Inwestycja ma duże znaczenie dla organizacji EURO 2012, bo będziestanowić fragment połączenia między miastami organizującymi mistrzostwa,tj. Poznaniem, Wrocławiem i Gdańskiem.

 

Zimą drogowcy nie wstrzymują prac

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie wstrzymuje swoichinwestycji mimo niskich temperatur i opadów śniegu. GDDKiA uzgodniła zwykonawcami inwestycji realizowanych obecnie na sieci dróg krajowychciągłe prowadzenie prac, które są technologicznie możliwe w okresiezimowym. Wszędzie tam, gdzie jest to dopuszczalne nie obowiązują zimoweprzerwy w prowadzeniu robót, co może spowodować przyspieszenie woddawaniu dróg potrzebnych polskim kierowcom – zaznaczajądrogowcy.

 

Powstaje S5 Gniezno - Poznań czyli wsch. obwodnica Poznania

W budowie jest wschodnia obwodnica Poznania. Nowa obwodnica rozpoczynać siębędzie na autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrówprzed Gnieznem.Droga ma być gotowa w drugiej połowie 2012 roku.

 

Za trzy lata ekspresowo na trasie Wrocław - Poznań

Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 na trasie Wrocław – Poznaństaje się realna. Jak dobrze pójdzie to budowa 80 kilometrowego odcinkaPoznań – Kaczkowo ruszy jeszcze w przyszłym roku, a w 2015 roku kierowcyskorzystają z wygodnej, dwujezdniowej drogi ekspresowej prowadzącej z Poznaniaco najmniej do Rawicza.  Zielone światło pojawiło się po tym jakMinisterstwo Rozwoju Regionalnego przedstawiło zaktualizowany wykazprojektów, które zostaną dofinansowane w ramach programuInfrastruktura i Środowisko.

 

Problemy z budową S5

Do mistrzostw Euro 2012 nie uda się wybudować w całości trasy S5 z Poznaniado Gniezna - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Drogowcy nie widzązagrożenia dla realizacji inwestycji w terminie.

 
 

Wschodnia obwodnica Poznania w całości przejezdna

Wschodnią obwodnicą Poznania kierowcy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012. Jednak z uwagi na trwające prace niemożliwe było korzystanie zewszystkich jej węzłów. 21 września br. oddany został do ruchu ostatniz 7 węzłów na drodze ekspresowej S5 Gniezno-Poznań: węzełStrumiany.  Tym samym kierowcy mogą korzystać już z całej wschodniejobwodnicy Poznania oraz ze wszystkich węzłów położonych w jej ciągu.

 

Powstanie brakujący odcinek zachodniej obwodnicy Poznania

Jeszcze przed przyszłorocznym okresem wakacyjnym do ruchu ma być dopuszczony,brakujący, ponad 5-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S11 pomiędzywęzłami Poznań Rokietnica i Poznań Tarnowo Podgórne. Odcinek tenzepnie oddane wcześniej odcinki zachodniej obwodnicy Poznania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Kleszczewo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017