Wyszukiwałeś:

wezel X

Klucz X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Klucz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

7,7 kilometrowy kawałek 'Berlinki'

W drugim kwartale bieżącego roku ma ruszyć przebudowa autostrady A-6 naodcinku Klucz - Kijewo w zachodniopomorskim. Długość całego odcinkaobjętego przebudową wynosi 7,7 m oraz 14 obiektów inżynierskich.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Inwestycje z Krajowego Funduszu Drogowego

Rząd wydał rozporządzenie sprawie ustalenia programu rzeczowo-finansowego dlainwestycji drogowych realizowanych z wykorzystaniem środków KrajowegoFunduszu Drogowego. Program zawiera wykaz 124 projektów orazźródła ich finansowania. Większość zadań przewidzianych dorealizacji w 2007 r. to kontynuacja inwestycji prowadzonych w latach2005–2006. Wysokość nakładów KFD w 2007 r. wyniesie 5 500 mlnzł.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Pozwolenie na budowę S-3

Wojewoda Zachodniopomorski zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie nabudowę drogi ekspresowej S-3 Szczecin-Gorzów Wlkp. na odcinku od węzław Pyrzycach do węzła w Myśliborzu. Inwestorem jest Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad oddział w Szczecinie.

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

Powstanie kolejny odcinek S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała opodpisaniu, w dniu 22 stycznia bieżącego roku, umowy na budowę 28 km odcinkadrogi ekspresowej S3 od węzła Klucz do węzła Pyrzyce.

 

Nie ma dróg – jest czym się chwalić?

Obserwując realizację rządowego programu budowy dróg, część ludziprzestała już wierzyć w jego sukces. Pomimo wielu zmian w drogownictwie,wciąż pojawiają się problemy z wybudowaniem nowych tras. To jednak nieprzeszkadza urzędnikom w chwaleniu się swoimi osiągnięciami.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Klucz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017