Wyszukiwałeś:

wezel X

Korczowa X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Korczowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Transportowe priorytety 2007-2013

Budowa 500 km autostrad, 1650 km dróg ekspresowych, modernizacja blisko 1000 kmlinii kolejowych oraz poprawa stanu pasażerskiego taboru kolejowego - topriorytety transportowe państwa na lata 2007-2013.

 

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Obwodnica Ropczyc już za rok

W połowie sierpnia bieżącego roku rozpoczęła się budowa obwodnicy Ropczyc.4,5 km drogowe obejście znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 4Jędrzychowice – Korczowa. Według planów wykonawca ma zakończyćprace budowlane do końca 2009 roku.

 

Ogłoszono przetarg na budowę A4

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o ogłoszeniu przetargu na budowę autostrady A4 RzeszówKorczowa na odcinku Jarosław (węzeł Wierzbna) – Korczowa(granica państwa). Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i Buduj.

 

Ruszył przetarg na budowę S19 Stobierna - Rzeszów

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił w środę 18 marca bieżącego roku przetarg na budowę pierwszegoodcinka drogi ekspresowej S19 na Podkarpaciu. Firmy zainteresowane realizacjątej inwestycji mają czas na składanie ofert do 16 kwietnia.

 

Przetarg na obwodnicę Jarosławia

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła przetarg na budowę obwodnicy Jarosławia w ciągudrogi krajowej nr 4. Budowa 11-km odcinka ma potrwać do 2011 roku.

 

Przetargi w pełni: A4 Jarosław-Korczowa i S19 Stobierna-Rzeszów

Minął już termin składania wniosków przez firmy, które chcąbudować drogę ekspresową S19 pomiędzy Stobierną a Rzeszowem orazzaprojektować i budować autostradę A4 pomiędzy Jarosławiem a Korczową. Jakdobrze pójdzie umowy z wykonawcami zostaną podpisane w IV kwartale br.

 

Kolejny krok na drodze autostrady A4

Jest już decyzja lokalizacyjna dla autostrady A4 na odcinku Węzeł Przeworsk -Korczowa (Granica Państwa z Ukrainą)”. Ze względu na ważny interesspołeczny jakim jest budowa niezbędnej infrastruktury drogowej, niniejszejdecyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Rusza pierwsza autostrada na Podkarpaciu!

29 października br. podpisana została pierwsza umowa na realizację autostradyA4 na odcinku Jarosław (W. Wierzbna) - Radymno. Budowa 25 km odcinka wyniesieponad 969 mln zł i potrwa do kwietnia 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Korczowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017