Wyszukiwałeś:

wezel X

Krzyz X

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Krzyz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Wątek na forum: Autostrada A4 do wschodniej granicy bez zastrzeżeń

Coś redaktor się nie postarał zamieszczając zdjęcie autostrady węzeł Krzyż- Rzeszów zamiast Jarosław-Korczowa ~miqas

 

25 mln zł za projekt odcinka A4

Ponad 25 mln zł będzie kosztować wykonanie dokumentacji projektowej orazpełnienie nadzoru autorskiego dla budowy autostrady A4 na 34 km odcinku Brzesko-Krzyż.

 

Przetarg na A4 Tarnów-Rzeszów ogłoszony!

GDDKiA w Rzeszowie ogłosiła dziś, tj. 25 czerwca dwa przetargi na budowęponad 68-kilometrowego odcinka autostrady A4 Tarnów-Rzeszów (odwęzła Krzyż do węzła Dębica Pustynia i od węzła Dębica Pustynia dowęzła Rzeszów Zachód). Termin składania wniosków przezfirmy wykonawcze mija 28 lipca 2009 r.

 

Nowy łącznik z A4 w przyszłym roku

Powstanie połączenie autostrady A4 (węzeł Krzyż) z drogąwojewódzką nr 977 w kierunku Tuchowa. Całkowita wartość projektu to91 3, mln zł. Ma on być zrealizowany do końca grudnia 2010 r. Władze woj.małopolskiego podpisały już umowę na realizację tego projektu.

 

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko –Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko– Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostradyA4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Ogłoszono przetarg na kontynuację budowy autostrady A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nakontynuację budowy 21 km odcinka autostrady A4 Brzesko –Wierzchosławice. Odcinek A4 Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinekpowstającej autostrady A4 w woj. małopolskim. W lutym z budowy tego odcinkawycofało sie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit. Terazotwarcie ofert przewidziane jest na 19 sierpnia.

 

Połączenie estakady na A4 już w czerwcu

Inżynierów pracujących przy budowie autostrady A4 na odcinku od węzłaKrzyż do węzła Dębica Pustynia (woj. podkarpackie) czeka trudne zadanie,połączenia dwóch części estakady E-118 – jednego znajdłuższych obiektów inżynierskich w Polsce. Roboty związane zwykonaniem połączenia wszystkich segmentów planowane są: na nitcelewej estakady w pierwszym tygodniu czerwca, natomiast na nitce prawej wpołowie lipca br.

 

Wkrótce pojedziemy A4 z Szarowa do Tarnowa

Są duże szanse, że w grudniu tego roku cały 57 kilometrowy odcinek A4Szarów – Tarnów  zostanie dopuszczony do ruchu. Jegobudowa obfitowała w pechowe wydarzenia i pochłonęła blisko 2 mld zł.

 

GDDKiA wybrała oferte na dokończenie A4

Najkorzystniejszą ofertę w ramach przetargu na kontynuację budowy odcinkaautostrady A4 na odcinku Tarnów (węzeł Krzyż) – Dębica (węzeł Dębica Pustynia złożyło konsorcjum firm: Heilit Woerner Sp. z o.o. i Budimex S.A. Jej wartość to ponad 981 mln zł brutto.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Krzyz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017