Wyszukiwałeś:

wezel X

Lopuszanska X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Lopuszanska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Aleje Jerozolimskie - kolejny etap remontu

W najbliższym czasie ruszy modernizacja kolejnego odcinka Alej Jerozolimskich.W siedzibie Zarządu Dróg Miejskich otwarto dziś oferty firm ikonsorcjów chętnych do budowy tej waznej warszawskiej trasy.

 

Strabag na Jerozolimskie

Konsorcjum firm Strabag i Mosty Łódź złożyło najkorzystniejsząofertę (64 mln zł) w przetargu na modernizację odcinka Alej Jerozolimskichmiędzy wiaduktem PKP i ulicą Łopuszańską w Warszawie - zdecydowała komisjaprzetargowa Zarządu Dróg Miejskich. Modernizacja odcinka ma zakończyćsię do końca maja przyszłego roku.

 

Warszawa: Jeszcze wiele do zrobienia przed Euro 2012

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o konferencji prasowej poświęconejprzygotowaniom stolicy do Euro 2012. Zaproszeni goście podsumowali pierwszy rokprzygotowań. Do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, Warszawę czekają ogromnezmiany.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł Łopuszańska

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na wybórwykonawcy inwestycji związanej z budową skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul.Łopuszańską w Warszawie. Planowany węzeł ma być trzypoziomowymskrzyżowaniem.

 

Warszawa: Aż 11 chętnych na budowę węzła

W przetargu na budowę węzła Łopuszańska w Warszawie, ogłoszonym w połowiemaja przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, chce wziąć udział aż11 firm. Złożyły one wnioski o dopuszczenie do kolejnego etapu postępowania.Wybrane firmy będą mogły przedstawić swoje oferty.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Ruszają mega inwestycje w Warszawie

Rusza budowa Mostu Północnego w Warszawie, a we wtorek (19 maja)podpisano umowę na budowę węzła Łopuszańska - nazwanego już żelbetowąwanną.

 

Pozwolenie na budowę Węzeł Łopuszańska – Kleszczowa

Pozwolenie na budowę węzła Łopuszańska - Kleszczowa oraz przebudowę drogikrajowej nr 8 na odcinku ulicy Krańcowej we Włochach wydal wojewodamazowiecki. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza, żeinwestor może rozpocząć prace budowlane.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Lopuszanska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017