Wyszukiwałeś:

wezel X

Marsa X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Marsa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Warszawa: Przetarg na węzeł

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o ogłoszeniu przetarguna budowę kolejnego etapu węzła Marsa w Warszawie. Ma powstać skrzyżowanietypu rondo, które połączy drogę krajową nr 2 z Trasą Siekierkowską.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Warszawa: Jeszcze wiele do zrobienia przed Euro 2012

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o konferencji prasowej poświęconejprzygotowaniom stolicy do Euro 2012. Zaproszeni goście podsumowali pierwszy rokprzygotowań. Do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, Warszawę czekają ogromnezmiany.

 

Warszawa: Jest pozwolenie na budowę węzła Marsa

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę węzła Marsa, czyli ostatniegoodcinka Trasy Siekierkowskiej w Warszawie. Rygor natychmiastowej wykonalnościumożliwia szybkie rozpoczęcie budowy tego ważnego skrzyżowania.

 

Warszawa: Podpisali umowę na węzeł Marsa

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał umowę na budowęwęzła Marsa. Ostatni etap Trasy Siekierkowskiej, czyli skrzyżowanie z drogąkrajową nr 2, zostanie wybudowany do 2011 roku. Koszt inwestycji to ponad 124mln zł.

 

Warszawa: Ruszyła budowa węzła Marsa

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się w końcu budowa ostatniego etapu TrasySiekierkowskiej w Warszawie. Realizacja inwestycji związanej z budową węzłaMarsa przez długi czas nie mogła ruszyć, ze względu na protest właścicielakomisu Bogdan Car.

 

Warszawa: Trwają prace przy budowie węzła

Drogowcy rozpoczęli pierwsze prace w miejscu, gdzie ma powstać węzeł Marsa,czyli ostatni odcinek Trasy Siekierkowskiej w Warszawie. Skrzyżowanie tej trasyz drogą krajową nr 2 ma być gotowe już w 2011 roku.

 

Warszawa: zmiany na węźle Marsa

Trwają intensywne prace przy budowie węzła Marsa czyli skrzyżowania TrasySiekierkowskiej z drogą krajową nr 2. Z początkiem września zmieniła sięorganizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Płowiecka, Marsa i Ostrobramska wWarszawie. Samochody zostaną skierowane na wybudowane fragmenty przyszłegoronda i nową jezdnię ulicy Marsa. Węzeł Marsa ma być gotowy w listopadzie2011 r. Prace wyceniono na 124 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Marsa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017