Wyszukiwałeś:

wezel X

Marsa X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Marsa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: Podpisali umowę na węzeł Marsa

ktoś wie ile będzie miała średnica ronda? ~yo

 

Wątek na forum: Warszawa buduje most Północny

brawo Hania!!! most północny, stadion legii, poludniowa obwodnica warszawy- s2, trasa s8, trasa s79, wezeł jerozolimskie-łopuszańska, trasa w-z, remont torów na jerozolimskiej, remont puławskiej, rewitalizacja krakowskiego przedmiescia (trzeba przyznać wspólnie z Kaczyńskim) - ale bardzo sprawna...

 

Warszawa: Przetarg na węzeł

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o ogłoszeniu przetarguna budowę kolejnego etapu węzła Marsa w Warszawie. Ma powstać skrzyżowanietypu rondo, które połączy drogę krajową nr 2 z Trasą Siekierkowską.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Warszawa: Jest pozwolenie na budowę węzła Marsa

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę węzła Marsa, czyli ostatniegoodcinka Trasy Siekierkowskiej w Warszawie. Rygor natychmiastowej wykonalnościumożliwia szybkie rozpoczęcie budowy tego ważnego skrzyżowania.

 

Warszawa: Podpisali umowę na węzeł Marsa

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał umowę na budowęwęzła Marsa. Ostatni etap Trasy Siekierkowskiej, czyli skrzyżowanie z drogąkrajową nr 2, zostanie wybudowany do 2011 roku. Koszt inwestycji to ponad 124mln zł.

 

Warszawa: Ruszyła budowa węzła Marsa

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się w końcu budowa ostatniego etapu TrasySiekierkowskiej w Warszawie. Realizacja inwestycji związanej z budową węzłaMarsa przez długi czas nie mogła ruszyć, ze względu na protest właścicielakomisu Bogdan Car.

 

Warszawa: Trwają prace przy budowie węzła

Drogowcy rozpoczęli pierwsze prace w miejscu, gdzie ma powstać węzeł Marsa,czyli ostatni odcinek Trasy Siekierkowskiej w Warszawie. Skrzyżowanie tej trasyz drogą krajową nr 2 ma być gotowe już w 2011 roku.

 

Warszawa: zmiany na węźle Marsa

Trwają intensywne prace przy budowie węzła Marsa czyli skrzyżowania TrasySiekierkowskiej z drogą krajową nr 2. Z początkiem września zmieniła sięorganizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Płowiecka, Marsa i Ostrobramska wWarszawie. Samochody zostaną skierowane na wybudowane fragmenty przyszłegoronda i nową jezdnię ulicy Marsa. Węzeł Marsa ma być gotowy w listopadzie2011 r. Prace wyceniono na 124 mln zł.

 

Marsa - Żołnierska z zezwoleniem

Zezwolenie na budowę I etapu drogi wojewódzkiej nr 631 (Warszawa –Nowy Dwór Mazowiecki) wydał wojewoda mazowiecki. Działki znajdującesię na terenie inwestycji stają się z mocy prawa własnością samorząduwojewództwa. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza,że inwestor - m. st. Warszawa – może przystąpić do prac. Zezwoleniedotyczy odcinka od ulicy Naddnieprzańskiej do skrzyżowania MarsaRekrucka – Żołnierska. Projekt zakłada budowę dwujezdniowej drogi zdwoma pasami ruchu w każdym kierunku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Marsa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017