Wyszukiwałeś:

wezel X

Modlnica X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Modlnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Rekordowy budżet Małopolski

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będziedysponować w 2008 roku rekordowym budżetem. Na inwestycje i modernizacjedróg krajowych w Małopolsce przeznaczone będzie ponad 1,6 mld zł,czyli o 79% więcej, niż w ubiegłym roku.

 

Małopolskie inwestycje drogowe

W bieżącym roku na terenie województwa małopolskiego będąrealizowane projekty związane z siecią drogową o łącznej wartości 8 mldzł. Jednak żeby sprawnie budować drogi, niezbędna jest współpraca ikoordynacja działań, co ma stanowić priorytet urzędników.

 

Kraków: 12 km obwodnicy przed 2015 r.?

Planowana północna obwodnica Krakowa być może jeszcze przed 2015rokiem połączy Modlnicę i Zesławice. Ten krótki, bo jedynie 12 kmodcinek trasy mógłby powstać wcześniej, jednak nie zabezpieczono naten cel pieniędzy.

 

Kraków: Przetarg na odcinek obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę 2,4 km odcinka północnej obwodnicy Krakowaod węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Nowa dwujezdniowa droga klasy GPma powstać w ciągu dwóch lat.

 

Kraków: Wybudują fragment ringu za 198 mln zł

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowejS7, który stanowi część obwodnicy Krakowa, czyli tzw. ringu. Budowapotrwa 550 dni i będzie kosztować ponad 198 mln zł.

 

Kraków: Rusza budowa północnej obwodnicy

W ubiegłym tygodniu krakowski oddział Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad podpisał kontrakt na budowę odcinka drogi krajowej nr 94od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Inwestycja będzie kosztowaćprawie 150 mln zł, a jej realizacja potrwa dwa lata.

 

Ruszyły prace na obwodnicy Krakowa

W ubiegły piątek miało miejsce symboliczne wbicie pierwszej łopaty nabudowie drogi krajowej nr 94 od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica,która będzie stanowić fragment północnej obwodnicy Krakowa.Realizacja inwestycji  potrwa dwa lata.

 

Utrudnienia na DK 94 Radzikowskiego - Modlnica

Od poniedziałku (23 marca) kierowców jadących drogą krajową nr 94czekają utrudnienia w Modlnicy (woj.małopolskie). Jest to dopiero początekutrudnień przy budowie DK 94 w tym rejonie.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

"By-passem" do Olkusza

Kierowcy jadący drogą krajową nr 94 Kraków-Olkusz napotkają nadodatkowe utrudnienia. W związku z kolejnym etapem prac przy budowie węzładrogowego Modlnica, wykonawca wprowadził ruch na drogę objazdową o długościok. 500 m, wybudowaną w bezpośrednim sąsiedztwie budowy. Taka organizacjaruchu będzie obowiązywać do 30 kwietnia 2010 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Modlnica".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017