Wyszukiwałeś:

wezel X

Pyrzowice X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Pyrzowice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary ŚląskiePyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 CzęstochowaPyrzowice.

 

Rusza budowa węzła autostradowego "Stryków"

Dnia 28 maja została podpisana umowa na wykonanie jednej z najważniejszychinwestycji w regionie łódzkim - węzła "Stryków".Pozwoli to na połączenie istniejących i powstających autostrad (A1 oraz A2)i poprowadzenie ruchu nie tylko z północy na południe i ze wschodu nazachód ale także we wszystkich innych relacjach.

 

Wbito łopaty pod węzeł autostradowy "Stryków"

23 czerwca pod Strykowem ruszyła budowa węzła autostradowego. Przetną się wtym miejscu dwie główne arterie kraju; autostrada A-1 i A-2. To jeden zdwóch podobnych obiektów, drugi nieco większy jest w okolicyGliwic, gdzie "spotkały się" autostrady A-1 i A-4.

 

W 2012 A1 Tuszyn – Pyrzowice na papierze

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nadokumentacje projektową wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla autostradyA1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice. Zakładając że umowa na dokumentacje inadzór zostanie podpisana w II 2011, projekt autostrady A1 na odcinkuTuszyn – Pyrzowice będzie gotowy w IV 2012 – szacuje GDDKiA.

 

Nowa droga ekspresowa S3 Pyrzyce - Myślibórz

W piątek, 22 października zostanie uroczyście otwarty odcinek od węzłaPyrzyce do węzła Myślibórz drogi ekspresowej S3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy S3 między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim.Otwierany odcinek ma długość 26,7 kilometra, stanowi przedłużenie otwartego26 maja tego roku odcinka od węzła Klucz do węzła Pyrzyce. Trwają jeszczeostatnie prace na terenie województwa lubuskiego, odcinkiem od węzłaMyślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy pojechać jeszcze przedkońcem tego roku.

 

Poczekamy na A1 Tuszyn - Pyrzowice

Rozpocznie się projektowanie autostrady A1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice.GDDKiA podpisała umowy z firmami, które zajmą się wykonaniemdokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla autostradyA1 na odcinku Tuszyn – Pyrzowice. Realizacja całego zadania wraz zokresem rękojmi ma potrwać blisko 5 lat.

 

Nowy pomysł na budowę autostrady A1 Tuszyn - Pyrzowice

Na budowę autostrady A1 z Tuszyna pod Łodzią do Pyrzowic (woj. śląskie)kierowcy czekają już od kilku lat. Trasa ma powstać  w technologiibetonowej i mieć około 140 km długości. Część drogi przebiega śladem"starej gierkówki", która ma zostać wyremontowana.Prace najprawdopodobniej będą  prowadzone "pod ruchem" coutrudnia budowę i podnosi koszty realizacji. Budową trasy ma zająć się nieGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ale specspółka.

 

Znani chętni na budowę A1 Woźniki-Pyrzowice

Otwarto oferty na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. Ponad 15-kilometrowyfragment autostrady od węzła Woźniki do Pyrzowic stanowi zadanie Iznajdującej się wśród priorytetów na lata 2014-2020 budowanejautostrady A1 z Rząsawy do Pyrzowic.

 

S1 Pyrzowice-Podwarpie - rozstrzygnięcie pierwszego etapu

Rozstrzygnięto pierwszy etap postępowania przetargowego na budowę drugiejjezdni drogi ekspresowej S1 na odcinku od węzła Lotnisko do Podwarpia.

 

A1 Pyrzowice ? Piekary Śląskie - będą utrudnienia

W poniedziałek 8 sierpnia rusza remont nawierzchni na autostradzie A1. Naodcinku Pyrzowice – Piekary Śląskie wystąpią utrudnienia, którepotrwają nawet miesiąc.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Pyrzowice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017