Wyszukiwałeś:

wezel X

Pyrzowice X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Pyrzowice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Śląska autostrada A1

Już cały, 167-kilometrowy, odcinek autostrady A1 w granicachwojewództwa śląskiego posiada decyzje lokalizacyjne. Dzięki temumożliwe jest podjęcie prac przygotowawczych oraz wykup nieruchomości.

 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Akcja - budowa autostrady A-1 na Śląsku

Trwają prace przy przygotowaniu i budowie autostrady A-1 w woj. śląskim. Wgranicach woj. śląskiego autostrada A1 będzie miała długość 166,8 km. Natej trasie powstanie 20 węzłów drogowych.

 

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Największy węzeł komunikacyjny za 853 mln zł

Już w październiku 2009 roku ma zostać oddany do użytku największy węzełkomunikacyjny w Polsce, trzypoziomowe skrzyżowanie autostrad A-1 i A-4 wSośnicy. Wykonawcą robót wartych ponad 853 mln zł będzie firmaJ&P Avax S.A.

 

Można budować A1 Stryków – Pyrzowice

W dniu wczorajszym (22.01.) została podpisana umowa na budowę i eksploatacjęautostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice. Odcinek o długości 180 km- najdłuższy z dotychczas realizowanych - będzie wybudowany w systemiePartnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) przez Spółkę AutostradaPołudnie.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Ile kilometrów przybędzie w 2009 roku?

W 2009 roku przybędzie 90 km autostrad i 140 km dróg ekspresowych iobwodnic.  Podpisano umowy na budowę 186 km autostrad. Podpisane odcinkito: A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice (180 km) oraz A1 węzełMaciejów - węzeł Sośnica (6 km)  – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Jest umowa na ostatni odcinek A1 na Śląsku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicachpodpisała umowę z konsorcjum Budimex Dromex SA oraz Mostostal Warszawa SA nabudowę 16 km odcinka autostrady A1 na odcinku Piekary Śląskie - Pyrzowice.Wartość kontraktu to 1,8 mld złotych.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary ŚląskiePyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 CzęstochowaPyrzowice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Pyrzowice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017