Wyszukiwałeś:

wezel X

Pyrzyce X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Pyrzyce

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Opóźnia się przetarg na S3

Już pięciokrotnie zmieniano termin otwarcia ofert na budowę pierwszegoodcinka S3. Mimo tego Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradtwierdzi, że budowa rozpocznie się jesienią tego roku zakończy w 2009.

 

Pozwolenie na budowę S-3

Wojewoda Zachodniopomorski zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie nabudowę drogi ekspresowej S-3 Szczecin-Gorzów Wlkp. na odcinku od węzław Pyrzycach do węzła w Myśliborzu. Inwestorem jest Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad oddział w Szczecinie.

 

Powstanie kolejny odcinek S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała opodpisaniu, w dniu 22 stycznia bieżącego roku, umowy na budowę 28 km odcinkadrogi ekspresowej S3 od węzła Klucz do węzła Pyrzyce.

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Nie ma dróg – jest czym się chwalić?

Obserwując realizację rządowego programu budowy dróg, część ludziprzestała już wierzyć w jego sukces. Pomimo wielu zmian w drogownictwie,wciąż pojawiają się problemy z wybudowaniem nowych tras. To jednak nieprzeszkadza urzędnikom w chwaleniu się swoimi osiągnięciami.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Pyrzyce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017