Wyszukiwałeś:

wezel X

Pyrzyce X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Pyrzyce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Szczecin: S3 rusza przetarg

Mimo nierozstrzygniętego sporu o kawałek ziemi, po której maprzebiegać droga, ogłoszono przetarg na budowę pierwszego odcinka drogiekspresowej S3 z Klucza do węzła Pyrzyce. Oferentów poznamy 19 marca ijeżeli nie będzie protestów jeszcze przed wakacjami GDDKiA O/Szczecinpodpisze umowę z wykonawcą.

 

Coraz bliżej S-3 Szczecin - Gorzów

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty wprzetargu na budowę I odcinka drogi ekspresowej S3 od węzła 'Klucz' dowęzła 'Pyrzyce'. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacjęzamówienia wynosi 516,4 mln złotych. Tymczasem ceny oferentówznacznie przewyższają założony budżet.

 

Zbudują trasę S3 Szczecin-Pyrzyce

GDDKiA rozstrzygnęła przetarg na budowę północnego odcinkaekspresowej trasy S3 Szczecin – Pyrzyce. Prace wyniosą więcej niżzakładał kosztorys i mogą ruszyć już jesienią.

 

Kontrakt na budowę S-3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę drogi ekspresowej S-3 Szczecin - Gorzów Wielkopolski, naodcinku od węzła Pyrzyce do węzła Myślibórz. Wykonawcą projektubędzie firma Budimex - Dromex S.A.

 

Powstanie kolejny odcinek S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała opodpisaniu, w dniu 22 stycznia bieżącego roku, umowy na budowę 28 km odcinkadrogi ekspresowej S3 od węzła Klucz do węzła Pyrzyce.

 

S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

W dniu 26 maja 2010 roku zostanie udostępniony dla ruchu odcinek"Klucz" - "Pyrzyce" drogi ekspresowej S-3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy drogi S-3 na odcinku Szczecin – GorzówWielkopolski. Uruchamiany odcinek o długości 28,2 kilometra umożliwibezpieczny i komfortowy dojazd z podszczecińskiego węzła „Klucz”na autostradzie A-6 do zlokalizowanego na przecięciu z drogąwojewódzką numer 122 węzła „Pyrzyce” położonego wrejonie miejscowości Parnica.

 

Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinieprzedstawiła możliwości dojazdu do węzła "Klucz" drogi S-3, orazorganizację ruchu obowiązującą do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3do węzła Myślibórz.

 

Nowa droga ekspresowa S3 Pyrzyce - Myślibórz

W piątek, 22 października zostanie uroczyście otwarty odcinek od węzłaPyrzyce do węzła Myślibórz drogi ekspresowej S3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy S3 między Szczecinem, a Gorzowem Wielkopolskim.Otwierany odcinek ma długość 26,7 kilometra, stanowi przedłużenie otwartego26 maja tego roku odcinka od węzła Klucz do węzła Pyrzyce. Trwają jeszczeostatnie prace na terenie województwa lubuskiego, odcinkiem od węzłaMyślibórz do Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy pojechać jeszcze przedkońcem tego roku.

 

Do Gorzowa "po nowemu" - znaleźć dojazd do S3

Od piątku 22 października 2010 kierowcy mogą korzystać z odcinka Pyrzyce -Myślibórz drogi ekspresowej S3. Długość S3 na południe od Szczecinazwiększyła się do 55 kilometrów, oznacza to, że jest to najdłuższyistniejący ciąg drogi ekspresowej w kraju. Nowa trasa zastąpiła dawnądrogą krajową nr 3 od Szczecina poprzez Pyrzyce i Lipiany do Renic. S3przebiega nowym śladem, w oderwaniu od starej trasy.

 

Naprawy gwarancyjne na S3

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze S3 w rejonie węzła Kluczi węzła Pyrzyce z powodu napraw gwarancyjnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Pyrzyce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017