Wyszukiwałeś:

wezel X

Radziejowice X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Radziejowice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

S8 – konsultacje w Radziejowicach

Odbyła się otwarta dla społeczeństwa rozprawa administracyjna w związku zrozbudową drogi krajowej nr 8 na odcinku „Węzeł Radziejowice” .Rozprawa była drugim etapem konsultacji społecznych w związku z realizowanąinwestycją przed wydaniem pozwolenia na budowę.

 

Pozwolenie na węzeł w Radziejowicach

Wojewoda Mazowiecki podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę dla inwestycjipolegającej na budowie węzła drogowego w ciągu drogi krajowej nr 8 naprzecięciu z drogą wojewódzką nr 579. Przedsięwzięcie jest jednym zetapów dostosowania drogi krajowej nr 8 do parametrów trasyekspresowej na odcinku Warszawa – granica woj. mazowieckiego. Obecnie trwaprocedura przetargu ograniczonego na wybór wykonawcy robót.Planowany termin realizacji robót czerwiec 2010r – maj 2012r.Szacowana wartość robót: 120 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Radziejowice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017