Wyszukiwałeś:

wezel X

Radzikowskiego X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Radzikowskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Kraków: Sześciu chętnych na budowę obwodnicy

Przyglądając się Węzłowi Radzikowskiego mam wrażenie, że jest to przykład radosnej twórczości ludowej lub ksero skrętu kiszek. ~Turysta

 

Węzeł Radzikowskiego

Wielopoziomowy Węzeł Radzikowskiego zlokalizowany na skrzyżowaniu drógkrajowych nr 7 i 79 w Modlniczce koło Krakowa otrzymał wyróżnienie wkonkursie "Budowa Roku 2004". Wykonawcą na zlecenie GDDKiA O/Krakówbyła MOTA-Engil Polska S.A.

 

Kraków: Przetarg na odcinek obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę 2,4 km odcinka północnej obwodnicy Krakowaod węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Nowa dwujezdniowa droga klasy GPma powstać w ciągu dwóch lat.

 

Kraków: Sześciu chętnych na budowę obwodnicy

Kilka dni temu w krakowskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad otwarto oferty złożone w przetargu na budowę odcinka drogi krajowejnr 94 Radzikowskiego – Modlnica. Teraz komisja przetargowa wybierzenajlepszą z sześciu przedstawionych ofert.

 

Kraków: Rusza budowa północnej obwodnicy

W ubiegłym tygodniu krakowski oddział Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad podpisał kontrakt na budowę odcinka drogi krajowej nr 94od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Inwestycja będzie kosztowaćprawie 150 mln zł, a jej realizacja potrwa dwa lata.

 

Ruszyły prace na obwodnicy Krakowa

W ubiegły piątek miało miejsce symboliczne wbicie pierwszej łopaty nabudowie drogi krajowej nr 94 od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica,która będzie stanowić fragment północnej obwodnicy Krakowa.Realizacja inwestycji  potrwa dwa lata.

 

Utrudnienia na DK 94 Radzikowskiego - Modlnica

Od poniedziałku (23 marca) kierowców jadących drogą krajową nr 94czekają utrudnienia w Modlnicy (woj.małopolskie). Jest to dopiero początekutrudnień przy budowie DK 94 w tym rejonie.

 

Kraków: Radzikowskiego – Modlnica na ostatniej prostej

Dobiegają końca prace na budowie drogi krajowej klasy GP od węzłaRadzikowskiego do węzła Modlnica. Oficjalnie koniec inwestycji zaplanowano namaj 2011 roku.  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, tona wakacje nowe połączenie zostanie uruchomione.

 
 

Nowy łącznik pozwoli ominąć Kraków

Kierowcy mogą już pojechać nowym odcinkiem drogi krajowej z węzłamiModlnica i Radzikowskiego (woj. małopolskie). Trasa zapewnia bezpośredniepołączenie drogi krajowej nr 94 z A4 i S7 z ominięciem wjazdu do Krakowa.Nowy odcinek drogi o długości 2,5 km ma klasę GP.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Radzikowskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017