Wyszukiwałeś:

wezel X

Strykow X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Strykow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Wątek na forum: Stryków – największy węzeł drogowy

To już nie Sośnica :)))) ?? ~Sobi

 

Wątek na forum: Przetarg na węzeł Stryków ogłoszony

Jeszcze jest węzeł Krzyżowa A4/A18 i on będzie pierwszym węzłem autostradowym w Polsce. ~zbych

 

Przetarg na węzeł Stryków ogłoszony

Przetarg na budowę węzła autostradowego (A-1/A-2) w Strykowie ogłoszonyzostał przez łódzki oddział GDDKiA. Budowa ma rozpocząć się w 2010roku, a zakończyć w 2011. Obecna obwodnica Strykowa stanie się integralnączęścią węzła.

 

Rusza budowa węzła autostradowego "Stryków"

Dnia 28 maja została podpisana umowa na wykonanie jednej z najważniejszychinwestycji w regionie łódzkim - węzła "Stryków".Pozwoli to na połączenie istniejących i powstających autostrad (A1 oraz A2)i poprowadzenie ruchu nie tylko z północy na południe i ze wschodu nazachód ale także we wszystkich innych relacjach.

 

Wbito łopaty pod węzeł autostradowy "Stryków"

23 czerwca pod Strykowem ruszyła budowa węzła autostradowego. Przetną się wtym miejscu dwie główne arterie kraju; autostrada A-1 i A-2. To jeden zdwóch podobnych obiektów, drugi nieco większy jest w okolicyGliwic, gdzie "spotkały się" autostrady A-1 i A-4.

 

Wątek na forum: Budowa kolejnych odcinków autostrady A1 rusza z miejsca

Co z tego ze podpisują kolejne umowy na inwestycję która była już prawie przygotowana 4 lata temu ale wówczas w tamtym układzie były obawy że wygra firma nie europejska i zatrzymano postępowanie przetargowe ogłoszone przez łódzki oddział lansując warszawski. Druga rzecz to w dalszym ciągu nie bu...

 

Autostrada A1 Stryków - Tuszyn nie wcześniej niż za trzy lata

Trwa procedura przetargowa na wybór projektanta i wykonawcy budowyautostrady A1 na odcinku Stryków – węzeł Tuszyn. Jak zapowiadaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada oddanie A1 od Strykowa doTuszyna nastąpi w drugiej połowie 2013 roku.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Oni dokończą budowę A1 Stryków-Tuszyn

W dniu wczorajszym poznaliśmy wykonawcę, który dokończy budowęautostrady A1 na odcinku ze Strykowa do węzła Tuszyn. W przetargunajkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum Budimeksu i spółkiStrabag.

 

Są umowy na całą A1 Stryków - Tuszyn

Jeden z bardziej strategicznych odcinków autostrad w naszym kraju,który łączy dwie autostrady z drogą ekspresową, w końcu doczekałsię podpisania umów. Jest więc szansa, że latem 2016 roku pojedziemyjuż całym odcinkiem autostrady A1 ze Strykowa do Tuszyna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Strykow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017