Wyszukiwałeś:

wezel X

Wielicka X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Wielicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: Stryków – największy węzeł drogowy

To już nie Sośnica :)))) ?? ~Sobi

 

Wątek na forum: Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Ktoś ma poczucie humoru pisząc "zmodernizowany będzie prawie 2-kilometrowy odcinek, który w p r z y s z ł o ś c i będzie pełnić rolę łącznika węzła autostrady A4 z drogą krajową nr 4" Odcinek A4 od węzła wielickiego do Szarowa - dumne 20 km -miał byc oddany w 24 miesiące od wbicia pierwszej ł...

 

Fundusze dla Krakowa

Kolejne krakowskie inwestycje uzyskały wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Przebudowana będzie ul. Wielicka oraz układ komunikacyjny w rejonie RondaOfiar Katynia.

 

Kraków: 3 ważne ulice

Zmodernizowano kolejne krakowskie ulice: Powstańców Śląskich, Konopnickiejoraz Wielicką. Wyremontowano także wiadukt na ul. Konopnickiej.

 

Ponad miliard zł na A4 Kraków – Szarów

Przetarg na budowę autostrady A4 pomiędzy węzłem „Wielicka” awęzłem „Szarów” wkroczył w ostatnią fazę. Komisja jakonajkorzystniejszą (ponad 839 mln zł) wskazała ofertę hiszpańsko –polskiego konsorcjum złożonego z firm DRAGADOS SA oraz Polimex –Mostostal S.A.. Dotychczas na realizację odcinka autostrady pomiędzy węzłemWielicka a węzłem Szarów wydano już prawie 260 mln zł. Inwestycjapotrwa 24 miesiące.

 

Rusza pierwsza autostrada na wschód od Wisły

Podpisano pierwszą umowę na budowę autostrady A4 Kraków –Tarnów, odcinek Kraków – Szarów. Wykonawcą będziehiszpańsko – polskie konsorcjum złożone z firm DRAGADOS SA oraz Polimex– Mostostal SA. Kontrakt opiewa na kwotę 839,3 mln złotych.

 

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Zmiany na Południowej Obwodnicy Krakowa

Od wczoraj wprowadzona została zmiana organizacji ruchu na odcinku autostradyA4 od wiaduktu w ciągu ul. Kąpielowej w Krakowie do węzła KrakówWieliczka. Prace remontowe na tym fragmencie obwodnicy ruszą w najbliższyponiedziałek.

 

Zmiany na węźle Kraków Wieliczka

Jeszcze przez około trzy tygodnie potrwają utrudnienia na węźleKraków Wieliczka. Od tygodnia zamknięta dla ruchu jest bowiem łącznicarelacji Kraków - A4 w stronę Rzeszowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Wielicka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017