Wyszukiwałeś:

wezel X

Wielicka X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel Wielicka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Rusza pierwsza autostrada na wschód od Wisły

Podpisano pierwszą umowę na budowę autostrady A4 Kraków –Tarnów, odcinek Kraków – Szarów. Wykonawcą będziehiszpańsko – polskie konsorcjum złożone z firm DRAGADOS SA oraz Polimex– Mostostal SA. Kontrakt opiewa na kwotę 839,3 mln złotych.

 

Przyśpieszy budowa dróg

Program rządowy zakłada zakończenie wszystkich potrzebnych zaplanowanych trasdo 2014 roku, jednak ze względu na przyznaną Polsce organizację Euro 2012prace te zostaną przyspieszone tak by zdążyć na wiosnę 2012 –zapowiada rząd i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Prace na A4 Kraków – Szarów

27 kwietnia br. rozpoczęły się prace przy budowie odcinka Autostrady A4 zKrakowa do Szarowa (20km). Inwestycja o wartości 839 mln zł finansowana jest zKrajowego Funduszu Drogowego. Wykonawca hiszpańsko - polskie konsorcjum firmDragados S.A. oraz Polimex – Mostostal S.A. ma 2 lata na budowę blisko 20km odcinka.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Więcej pieniędzy na małopolskie drogi

W tym roku krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad wyda na drogi krajowe około 1,5 mld zł (w ubiegłym roku wydano 1,4mld zł). Przede wszystkim kontynuowane będą największe inwestycje wregionie, czyli budowa autostrady A4 i drogi ekspresowej S7.

 

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

A4 Kraków – Szarów już dostępna dla kierowców!

Autostrada A4 na odcinku Kraków – Szarów została otwarta.Kierowcy mogą korzystać z niej od środy 28 października, od godz. 20.Drogowcy chcieli oddać nowy odcinek kierowcom jak najszybciej, w związku zezbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, który co roku generujeduży ruch na drogach krajowych. Koszt budowy autostrady A4 Kraków– Szarów to 1 mld zł.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel Wielicka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017