Wyszukiwałeś:

wezel X

kielce X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel kielce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Węzeł Kielce Północ będzie droższy

Nie 160, a 200 mln zł ma kosztować największa inwestycja drogowa w regionie,czyli przebudowa wyjazdu z Kielc w kierunku Warszawy. To gigantyczna inwestycjarozpoczynająca się w Wiśniówce, a kończąca w granicach Kielc.

 

‘Pierwsza łopata’ pod węzeł Kielce

Dzisiaj wbito „pierwszą łopatę" pod budowę węzła drogowegoKielce-Północ. Węzeł „Północ" to ponadsiedmiokilometrowy odcinek dwujezdniowej trasy ekspresowej nr 7. Wartośćinwestycji to 220 mln zł. Ma ona być gotowa w czerwcu 2009 roku.

 

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Kielce: Utrudnienia na siódemce

W związku z trwającą budową węzła Kielce – Północ od 10listopada bieżącego roku obowiązuje nowa organizacja ruchu na odcinku drogikrajowej nr 7 od Występy do Barczy. Zmiany wiążą się z koniecznościądokończenia budowy dwóch wiaduktów.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

Zmiany ruchu na węźle Kielce-Północ

Od czwartku tj. 23 kwietnia wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu natrasie nr 7 w obrębie budowanego węzła Kielce – Północ.

 

Węzeł Kielce Północ - układanie ostatniej warstwy nawierzchni

Na powstającym węźle Kielce Północ rozpoczęło się układanieostatniej warstwy ścieralnej nawierzchni. Tym samym ruszył ostatni etapinwestycji, której koniec planowany jest we wrześniu.

 

Węzeł Kielce Północ - ruch nowymi odcinkami

Poważna zmiana organizacji ruchu na budowanym węźle Kielce Północplanowana jest od piątku 7 sierpnia 2009. Po raz pierwszy jeździć będziemyzupełnie nowym fragmentem drogi nr 7 od Barczy do Wiśniówki.

 

Węzeł Kielce Północ – nieformalnie gotowy

Od soboty, 19 września wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchuzmierzająca do poprawy komfortu jazdy w obrębie nowowybudowanego węzłaKielce Północ. Dla zmotoryzowanych udostępnione zostały wszystkieodcinki nowej inwestycji, także zamknięte dotąd łącznice w obrębiezasadniczego węzła w Wiśniówce.

 

Węzeł Kielce Północ – megainwestycja w świętokrzyskim

Węzeł Kielce Północ to najdroższa i największa inwestycja drogowaostatnich lat w regionie świętokrzyskim. To także ważny etap budowy drogiekspresowej S7. Jego budowa pochłonęła ponad 227 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wezel kielce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017