Wyszukiwałeś:

wezel

. Znaleziono 2579 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel

Spróbuj też wyszukać: wezel sosnica wezelwilkowice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2579 wszystkich):

Węzeł i autostradę otworzą w grudniu

Pod koniec listopada zostaną zakończone prace budowlane na węźleautostradowym Gliwice – Sośnica oraz na odcinku autostrady A1 Gliwice– Bełk. Następnie, w ciągu 30 dni, inspektorzy nadzoru budowlanegowydadzą decyzję w sprawie oddania inwestycji do użytku. Dlakierowców  oznacza to, iż z drogi korzystać będą nie wcześniejniż w połowie grudnia. Przejazd autostradą A1   będzie na raziebezpłatny – zawiadamia inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowychi Autostrad.

 

Węzeł Kielce Północ – megainwestycja w świętokrzyskim

Węzeł Kielce Północ to najdroższa i największa inwestycja drogowaostatnich lat w regionie świętokrzyskim. To także ważny etap budowy drogiekspresowej S7. Jego budowa pochłonęła ponad 227 mln zł.

 

Jak dojechać do węzła "Klucz" drogi ekspresowej S3

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinieprzedstawiła możliwości dojazdu do węzła "Klucz" drogi S-3, orazorganizację ruchu obowiązującą do czasu otwarcia kolejnego odcinka drogi S-3do węzła Myślibórz.

 

Warszawa: powstaje węzeł Łopuszańska

Budowa trzypoziomowego węzła Łopuszańska w Warszawie wchodzi w nowy etap– wkrótce rozpocznie się budowa betonowej „wanny” wktórej znajdą się jezdnie Al. Jerozolimskich oraz stawianie kolejnychpodpór pod estakady. Zmienia się organizacja ruchu. Kierowcy ominąteren budowy poruszając się po nowym rondzie. Przebudowane Aleje Jerozolimskiemają być w przyszłości nową trasą wyjazdową z Warszawy w kierunkuKrakowa i Katowic. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Łopuszańską GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozpocząć budowę trasySalomea-Wolica, czyli właśnie nowego wyjazdu z miasta.

 

Budowa węzła Łopuszańska - Kleszczowa w stolicy wsparta przez UE

Podpisano umowę o dofinansowanie z UE modernizacji al. Jerozolimskich –budowa węzła Łopuszańska – Kleszczowa w Warszawie. Wartość projektuto 191 mln zł, dofinansowanie wynosi 141,85 mln zł. Przebudowa węzła Al.Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej na skrzyżowanie bezkolizyjne znaczneusprawni ruchu na trasie wylotowej z Warszawy, szczególnie poprzezrozwiązanie problemów związanych ze skrętem z Al. Jerozolimskich w ul.Łopuszańską.

 

Nowe nazwy węzłów

Rozpoczęła się budowa węzła na drodze w pobliżu Kutna, ale takżeporządkowane są nazwy węzłów na autostradzie i drogach ekspresowych.Chodzi o to, aby skrzyżowania na rozwijającej się stale siecigłównych dróg były logiczne, łatwo się kojarzyły z większymimiastami i pomagały kierowcom w określeniu pozycji na trasie. Dotychczasowe,robocze nazwy były przydzielane często np. od najbliższej wsi. 

 

Stolica z Węzłem Łopuszańska

Jeszcze przed Nowym Rokiem Mazowiecki Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła Łopuszańska w Warszawie.Aby skomunikować węzeł z Al. Jerozolimskimi w miejscu budowanego węzłaSalomea, GDDKiA wykonała odcinek jezdni, umożliwiający dojazd do węzłaŁopuszańska od strony Pruszkowa.

 

Węzeł Tczewska ułatwi wjazd na A6

Mieszkańcy Szczecin Dąbia i Wielgowa zyskają nową możliwośćbezkolizyjnego wjazdu na autostradę A6. Umożliwi to nowy węzeł Tczewska naautostradzie A6. Właśnie ruszył przetarg na wybór wykonawcy prac. Jakszacuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prace przy budowiewęzła powinny rozpocząć się w połowie tego roku, ich zakończenie jestzaplanowane na połowę 2013 roku.

 

Częściowo zamknięty węzeł Brzezimierz na A4

Od wtorku nastąpiło częściowe zamknięcie węzła Brzezimierz naautostradzie A4. Prace na tym węźle są częścią trzeciego etapu remontuautostrady A4.

 

Ruszają remonty węzłów na A4 Chorzów - Katowice. Będą objazdy

Śląski oddział GDDKiA rozpoczął remont nawierzchni na trzech węzłachautostrady A4 w Chorzowie i Katowicach. Utrudnienia potrawają do końcatygodnia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017